Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného


15. 3. 2019

Základní kolo Čokoládové tretry v oddílech

Otvíráme možnost registrace ODDÍLŮ jako pořadatelů základních kol. Vycházíme vstříc dětem, které se pravidelně závodů účastní a jejichž základní škola se do projektu nezapojila. Zároveň se nám ozvaly atletické oddíly, které mají eminentní zájem základní kola uspořádat pro své členy i pro příchozí děti.

Možnost přihlásit se jako pořadatel základního kola mají registrované atletické oddíly do 22. 3. 2019, 24:00 hodin prostřednictvím on-line formuláře. Součástí registrace je také uvedení přesného místa a termínu závodu.

Na základě registrace získá oddíl přístupová hesla pro zápis výsledků po ukončení základního kola. Základní kola uspořádají oddíly dle Propozic. V jejich rámci si dle příslušné věkové kategorie zazávodí děti na čas na vzdálenost 100 m, 200 m či 300 m.

Na webových stránkách Čokoládové tretry pak vyplní zástupce oddílu do online systému jména a časy 3 nejrychlejších dívek a 3 nejrychlejších chlapců v rámci každé kategorie a tito závodníci postoupí do čtvrtfinále. Běžecké soutěže základních kol pořádané oddíly musí být ukončeny a jejich výsledky zapsány nejpozději do 30. 4. 2019.

 


zlatá tretra ssk vítkovice tk plus ašsk msk msk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp LASO nike nutrend nartes pohary-bauer hitorion pedro cys

© 2018 | SSK Vítkovice, z.s. | www.cokoladovatretra.cz