Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Přihlášené školy

stav k 11. 2. 2019, 12:00

1. 1. kladenská soukromá základní škola

2. 1. základní škola Napajedla

3. 1. ZŠ Cheb, Americká 36, příspěvková organizace

4. 16. ZŠ a MŠ Plzeň

5. 17. ZŠ a MŠ Plzeň

6. 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

7. 2. Základní škola Holešov

8. 2. Základní škola Rakovník

9. 2. ZŠ Bezručova Říčany, p.o.

10. 28. Základní škola, Rodinná 39, Plzeň

11. 28. ZŠ, Rodinná 39, Plzeň, přísp.organizace

12. 3. ZŠ Holešov

13. 5. ZŠ Cheb

14. 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16, příspěvková organizace 350 02 Cheb

15. AC Rumburk, z.s. /pro 4-5 škol šluknovského výběžku/

16. Církevní základní škola Borohrádek

17. CZSVeseli nad Moravou

18. Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10 příspěvková organizace

19. FZŠ prof.Otokara Chlupa, Praha 5

20. FZŠ Táborská

21. FZŠ Táborská, Praha

22. FZŠ Tererovo nám. 1, Olomouc

23. Gymnázium Čelákovice

24. Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello, s.r.o.

25. Kouzelné školy

26. Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli

27. Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

28. Masarykova základní škola,Polesná 1690

29. Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem

30. Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem

31. Masarykova ZŠ a MŠ Klenčí pod Čerchovem

32. Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice

33. Mateřská a Základní škola Roztoky u Jilemnice

34. MŠ a ZŠ Waldorfská

35. RG a ZŠ města PV

36. Soukromá základní škola PIANETA, s.r.o. Montessori škola

37. Speciální základní škola a Praktická škola Česká Kamenice, Jakubské nám.113,p.o.

38. Sportovní ZŠ Človíček

39. Szkoła Podstawowa nr 11 w Żorach

40. Szkoła Podstawowa w Godowie

41. Szkoła Podstawowa w Gołkowicach

42. Szkoła Podstawowa w Krostoszowicach

43. Szkoła Podstawowa w Łaziskach

44. Szkoła Podstawowa w Skrbeńsku

45. Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie

46. Škola Kavčí hory, K Sídlišti 840, Praha 4 - Podolí, 140 00

47. Základní a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace

48. Základní a mateřská škola Krušovice, okres Rakovník

49. Základní a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál

50. Základní a Mateřská škola Vigantice

51. Základní škola

52. Základní škola a Mateřská škola Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizace

53. Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, p.o.

54. Základní škola a Mateřská škola Bohuňovice

55. Základní škola a Mateřská škola Brantice

56. Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace

57. Základní škola a mateřská škola Častolovice

58. Základní škola a mateřská škola Dolní Beřkovice, příspěvková organizace

59. Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav

60. Základní škola a mateřská škola Dolní Lánov

61. Základní škola a mateřská škola Dvorce

62. Základní škola a mateřská škola Frýdek-místek-Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace

63. Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina, p.o.

64. Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace

65. Základní škola a mateřská škola Chyňava

66. Základní škola a mateřská škola Javornice

67. Základní škola a mateřská škola Košetice

68. Základní škola a Mateřská škola Kunratice u Cvikova, přísp. org.

69. Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, okr. Most

70. Základní škola a Mateřská škola Město Libavá

71. Základní škola a Mateřská škola Nebužely, příspěvková organizace

72. Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1

73. Základní škola a Mateřská škola Opava-Vávrovice

74. Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace

75. Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15

76. Základní škola a Mateřská škola Pecka

77. Základní škola a mateřská škola Petrohrad, okres Louny, příspěvková organizace

78. Základní škola a Mateřská škola Podolí

79. Základní škola a Mateřská škola Pozlovice

80. Základní škola a mateřská škola Praha - Slivenec, Ke Smíchovu 16

81. Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova 60

82. Základní škola a mateřská škola Ptení

83. Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Jilemnice, příspěvková organizace

84. Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím

85. Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovcím jazykem Żwirki i Wigury Těrl

86. Základní škola a Mateřská škola Sezimovo Ústí, 9. května 489, okres Tábor

87. Základní škola a Mateřská škola Silůvky,okres Brno-venkov, příspěvková organizace

88. Základní škola a Mateřská škola Sluhy

89. Základní škola a mateřská škola Sobůlky, okres Hodonín, příspěvková organizace

90. Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda, příspěvková organizace

91. Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda, příspěvková organizace

92. Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda, příspěvková organizace

93. Základní škola a Mateřská škola Starovičky, okres Břeclav, příspěvková organizace

94. Základní škola a mateřská škola Stod

95. Základní škola a Mateřská škola Strahovice, příspěvková organizace

96. Základní škola a Mateřská škola Strážovice okres Hodonín, příspěvková organizace

97. Základní škola a Mateřská škola Střítež, okres Frýdek-Místek

98. Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace

99. Základní škola a Mateřská škola Štramberk

100. Základní škola a Mateřská škola Tábor, náměstí Mikuláše z Husi 45

101. Základní škola a Mateřská škola Těrlicko

102. Základní škola a Mateřská škola Troskotovice

103. Základní škola a Mateřská škola Třebotov, příspěvková organizace

104. Základní škola a mateřská škola Tři Sekery

105. Základní škola a Mateřská škola U Lesa

106. Základní škola a mateřská škola Unkovice, přísp. org. okres Brno-venkov

107. Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace

108. Základní škola a mateřská škola Velké Meziříčí, Mostiště 50, příspěvková organizace

109. Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková organizace

110. Základní škola a Mateřská škola Vranov

111. Základní škola a Mateřská škola Vřesina, příspěvková organizace

112. Základní škola a Mateřská škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace

113. Základní škola a Mateřská škola, Čestice, okres Rychnov nad Kněžnou

114. Základní škola a Mateřská škola, E. Destinové 46, ČB

115. Základní škola a mateřská škola, Mladé Buky

116. Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16, příspěvková organizace

117. Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

118. Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256

119. Základní škola a Mateřská škola, Žatec, Jižní 2777, okres Louny

120. Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

121. Základní škola a Základní umělecká škola Líbeznice,příspěvková organizace

122. Základní škola Bohousová, okres Ústí nad Orlicí

123. Základní škola Borová

124. Základní škola Brno, Svážná 9

125. Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace

126. Základní škola Cesta Písek

127. Základní škola Čebín, okres brno-venkov, příspěvková organizace

128. Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice

129. Základní škola Dobrá

130. Základní škola Donovalská

131. Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700

132. Základní škola Havířov - Město Žákovská 1/1006 okres Karviná

133. Základní škola Hlučín - Rovniny

134. Základní škola Hodonín, U Červených domků 40

135. Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace

136. Základní škola Hroznětín

137. Základní škola Hroznětín

138. Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov

139. Základní škola Husova, Chodov

140. Základní škola Chodov, okres Domažlice příspěvková organizace

141. ZÁKLADNÍ ŠKOLA CHROPYNĚ, okres Kroměříž, příspěvková organizace

142. Základní škola J.A.Komenského Fulnek, Česká 339

143. Základní škola Jana Kubelíka, Neveklov

144. Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 692

145. Základní škola Karla Čapka v Praze

146. Základní škola Karla Klíče Hostinné

147. Základní škola Klenovice na Hané

148. Základní škola Kostelní Lhota5,Sadská

149. Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace

150. Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace

151. Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická, Choustníkovo Hradiště 161

152. Základní škola Louny, Přemyslovců 2209

153. Základní škola Mladá Boleslav,Václavkova 1082,přísp.org.

154. Základní škola Moravský Beroun, okres Olomouc, příspěvková organizace

155. Základní škola Mšeno, příspěvková organizace

156. Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53

157. ZÁKLADNÍ ŠKOLA NEPOMUK, okres Plzeň-jih, Školní 546, 335 01

158. Základní škola Nová Role, příspěvková organizace

159. Základní škola Oldřiš, okres Svitavy

160. Základní škola pro sluchově postižené a Mateřská škola pro sluchově postižené, Ostrava - Poruba, přísp. org.

161. Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24, Prostějov, 79601

162. Základní škola Přerov, Velká Dlážka 5

163. Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín

164. Základní škola Radnice

165. Základní škola Ročov

166. Základní škola Ruda nad Moravou

167. Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Filosofská 3, příspěvková organizace

168. Základní škola Staňkov

169. Základní škola Staňkov, okres Domažlice, přísp. o

170. Základní škola Svitávka

171. Základní škola Špitálská, Špitálská 789, Praha 9 - Vysočany, PSČ: 190 00

172. Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín

173. Základní škola T. G. Masaryka Jistebník okres Nový Jičín, p. o.

174. Základní škola T. G. Masaryka Šardice

175. Základní škola Trávníky Otrokovice

176. Základní škola Třebíč, Cyrilometodějská 22

177. Základní škola Tymákov

178. Základní škola Uničov, Pionýrů 685

179. Základní škola Úvaly, příspěvková organizace

180. Základní škola Vacenovice, příspěvková organizace

181. Základní škola Velký Ořechov, okres Zlín, příspěvková organizace

182. Základní škola Velvarská Kladno

183. Základní škola Velvary

184. Základní škola Vémyslice, příspěvková organizace

185. Základní škola Věrovany

186. Základní škola Věrovany

187. Základní škola Videčská, Rožnov p.R., příspěvková organizace

188. ZÁKLADNÍ ŠKOLA VYŽLOVKA

189. Základní škola Zbraslavice

190. Základní škola Zdenky Braunerové v Roztokách

191. Základní škola Zdounky

192. Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace

193. Základní škola Žerotínova Valašské Meziříčí

194. Základní škola Žižkov

195. Základní škola, Bítovská 1/1246, 140 00 Praha 4

196. Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace

197. Základní škola, Glowackého 555/6, 181 00 Praha 8

198. Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace

199. Základní škola, Most, Obránců míru2944

200. Základní škola, Opava, Havlíčkova 1, příspěvková organizace

201. Základní škola, Ostrava - Petřkovice

202. Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace, I. Sekaniny 1804/15 Ostrava-Poruba 708 00

203. Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23

204. Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963

205. Základní škola, Praha 2, Jana Masaryka 21, Jana Masaryka 21, 120 00 Praha 2

206. Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067

207. Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102

208. ZS Bruntal, Jesenicka 10

209. ZS Svitavy, Felberova 2

210. ZŠ Vysoké Popovice

211. ZŠ a MŠ České Velenice

212. ZŠ a MŠ Albrechtice. Školní 20, 735 43 Albrechtice

213. ZŠ a MŠ Albrechtičky

214. ZŠ a MŠ ANGEL v Praze 12

215. ZŠ a MŠ Antonína Čermáka

216. ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa, příspěvková org. Lípa 66, 582 57

217. ZŠ a MŠ Batňovice

218. ZŠ a MŠ Beňov

219. ZŠ a MŠ Bernartice

220. ZŠ a MŠ Besednice

221. ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského 701/3

222. ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského 701/3 příspěvková org.

223. ZŠ a MŠ Bílý Újezd

224. ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26

225. ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17

226. ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17, 678 01 Blansko

227. ZŠ a MŠ Bohuslavice

228. ZŠ a MŠ Bohuslavice, okr. Šumperk, příspěvková organizace

229. ZŠ a MŠ Borovského, Karviná, Ve Svahu 775

230. ZŠ a MŠ Brno, Kotlářská 4

231. ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace

232. ZŠ a MŠ Březinova 52, Ostrava-Zábřeh, p.o.

233. ZŠ a MŠ Březno

234. ZŠ a MŠ Bystrovany

235. ZŠ a MŠ Česká Bělá

236. ZŠ a MŠ Český Těšín Hrabina p. o.

237. ZŠ a MŠ Dolní Domaslavice, okres Frýdek - Místek,

238. ZŠ a MŠ Dolní Studénky

239. ZŠ a MŠ Dolní Životice

240. ZŠ a MŠ Dvorského 33, Olomouc - Svatý Kopeček

241. ZŠ a MŠ Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320

242. ZŠ a MŠ Grygov

243. ZŠ a MŠ Horní Moštěnice

244. ZŠ a MŠ Horní Moštěnice

245. ZŠ a MŠ Horní Planá

246. ZŠ a MŠ Horní Planá

247. ZŠ a MŠ Horymírova 100, Ostrava - Zábřeh

248. ZŠ a MŠ Hořičky

249. ZŠ a MŠ Hošťka, okres Tachov

250. ZŠ a MŠ Hrabišín

251. ZŠ a MŠ Hranice IV - Drahotuše

252. ZŠ a MŠ Ivaň

253. ZŠ A MŠ J. A. KOMENSKÉHO NIVNICE

254. ZŠ a MŠ Jana Železného, sídliště Svobody 3578/79, Prostějov

255. ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou

256. ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav

257. ZŠ a MŠ Josefa Gočára Hradec Králové

258. ZŠ a MŠ Kladeruby

259. ZŠ a MŠ Kladky

260. ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2115

261. ZŠ a MŠ Kopřivnice, 17. listopadu 1225

262. ZŠ a MŠ Kosmonautů 15, Ostrava - Zábřeh

263. ZŠ a MŠ Kounov, Kounov 196, 270 06, okr. Rakovník

264. ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy p.o.

265. ZŠ a MŠ Lišany , okres rakovník

266. ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí

267. ZŠ a MŠ Lutín

268. ZŠ a MŠ MEDLOV

269. ZŠ a MŠ Nedašovská 328, Praha 5, Zličín

270. ZŠ a MŠ Nedomice

271. ZŠ a MŠ Nehvizdy

272. ZŠ a MŠ Okružní 57, Aš

273. ZŠ a MŠ Ořechov

274. ZŠ a MŠ Ostrava - Lhotka

275. ZŠ a MŠ Ostrava - Výškovice, Šeříková 33

276. ZŠ a MŠ Písečná u Jeseníku, příspěvková organizace

277. ZŠ a MŠ Písek

278. ZŠ a MŠ Polanka nad Odrou

279. ZŠ a MŠ Předměřice nad Labem

280. ZŠ a MŠ Přibice, příspěvková organizace

281. ZŠ a MŠ Slavkov

282. ZŠ a MŠ Stará Ves, okres Přerov

283. ZŠ A MŠ SUDICE

284. ZŠ a MŠ Sudkov, příspěvková organizace, Sudkov 176, 788 21

285. ZŠ a MŠ Šilheřovice

286. ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Fulnek

287. ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Brodek u Konice

288. ZŠ a MŠ Tábor, Husova 1570

289. ZŠ a MŠ Tísek

290. ZŠ a MŠ Tršice, příspěvková organizace

291. ZŠ a MŠ Třemešná

292. ZŠ a MŠ Třinec, Koperníkova 696, p.o.

293. ZŠ a MŠ U Parkánu 17, Praha 8-Ďáblice

294. ZŠ A MŠ U STUDNY

295. ZŠ a MŠ Ústí, okres Přerov

296. ZŠ a MŠ Velký Újezd

297. ZŠ a MŠ Vír

298. ZŠ a MŠ Vír

299. ZŠ a MŠ Volduchy

300. ZŠ a MŠ Volgogradská 6B Ostrava Zábřeh

301. ZŠ a MŠ Vranovice

302. ZŠ a MŠ Zahájí

303. ZŠ a MŠ Žalany

304. ZŠ a PrŠ Moravské Budějovice, Dobrovského 11

305. zš a zuš žlutice

306. ZŠ aMŠ J.A.Komenského Komňa

307. ZŠ Bílovice nad Svitavou

308. ZŠ Bochoř

309. ZŠ Borovany

310. ZŠ Bratří Venclíků

311. ZŠ Brigádníků 510/14, Praha 10

312. ZŠ Brno, Hudcova35, příspěvková organizace

313. ZŠ Brno, Krásného 24

314. ZŠ Brno, Novoměstská 21

315. ZŠ Broučkova,Hodonín

316. ZŠ Bruntál, Okružní 38, p.o.

317. ZŠ Břeclav, Na Valtické 31 A, Břeclav 4, 691 41

318. ZŠ Burešova

319. ZŠ Čáslav Sadová 1756

320. ZŠ Čechtice

321. ZŠ Dambořice

322. ZŠ Dany a Emila Zátopkových Třinec

323. ZŠ Dašice, okres Pardubice

324. ZŠ Dobrá, příspěvková organizace

325. ZŠ Dolní Počernice

326. ZŠ Dolní Věstonice

327. ZŠ Dr. Hrubého 2, Šternberk

328. ZŠ dr. Miroslava Tyrše, Hlučín

329. ZŠ dr.M.Horákové,Kopřivnice

330. ZŠ Dřísy

331. ZŠ Dubicko

332. ZŠ E. Beneše Lysice

333. ZŠ E.Zátopka, ul. Pionýrská 791, Kopřivnice 742 21

334. ZŠ Emila Zátopka Zlín

335. ZŠ Fryčovice

336. ZŠ Frýdecká Havířov

337. ZŠ Gajdošova

338. ZŠ Galaxie s.r.o.

339. ZŠ Gen Janka

340. ZŠ gen.Z.Škarvady

341. ZŠ Gutha-Jarkovského Kostelec nad Orlicí

342. ZŠ Háj ve Slezsku

343. ZŠ Hať

344. ZŠ Hejnice

345. ZŠ Horažďovice Komenského

346. ZŠ Hornická 7, Hlučín

347. ZŠ Hornická, Tachov

348. ZŠ Hostýnská, Praha 10

349. ZŠ Hovorčovice

350. ZŠ Hrabová, Paskovská 46, Ostrava - Hrabová, 70020

351. ZŠ Hulín, příspěvková organizace

352. ZŠ Chlumčany, okres Plzeň-jih

353. ZŠ Chotěboř, Buttulova 74, Chotěboř 58301

354. ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad Labem

355. ZŠ J.A.Komenského Kly

356. ZŠ J.A.Komenského Kly

357. ZŠ Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace

358. ZŠ Jablonné nad Orlicí

359. ZŠ Jana Ámose Komenského

360. ZŠ Janáčkovo nám. 17, Krnov, 794 01

361. ZŠ Jevíčko

362. ZŠ Ježek bez klece

363. ZŠ Jižní IV., Praha 4

364. ZŠ JUDr. J. Mareše Znojmo

365. ZŠ Jungmannova Kuřim

366. ZŠ Karla Vokáče Strašice

367. ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11

368. ZŠ Ke Kateřinkám

369. ZŠ Klimkovice

370. ZŠ Kobyly

371. ZŠ Kolín IV., Prokopa Velikého 633

372. ZŠ Kolová

373. ZŠ Komenského 589, Nymburk

374. ZŠ Komenského 589, Nymburk

375. ZŠ Kopřivnice - Mniší

376. ZŠ Kopřivnice, ul. Alšova 1123

377. ZŠ Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm

378. ZŠ Krnov,Smetanův okruh 4,okres Bruntál,příspěvková organizace

379. ZŠ Křižná Valašské Meziříčí

380. ZŠ Kunice

381. ZŠ Labyrinth

382. ZŠ Ledeč nad Sázavou

383. ZŠ Lešná

384. ZŠ Lidická Bílina

385. ZŠ Lobodice

386. ZŠ logopedická, s.r.o, Ostrava

387. ZŠ Lutín

388. ZŠ M. Kudeříkové

389. ZŠ Malšovice

390. ZŠ Mikulovice u Jeseníku, Hlavní 346, 790 84

391. ZŠ Mládežnická 11/1564, Havířov-Podlesí, 736 01

392. ZŠ Mokré Lazce

393. ZŠ Moravská Nová Ves

394. ZŠ Moravská, Havířov

395. ZŠ MPB Neratoviceč

396. ZŠ Na Chodovci

397. ZŠ Na Planině

398. ZŠ Na Podlesí

399. ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem

400. ZŠ Nad Přehradou

401. ZŠ Nádražní 5, Vyškov

402. ZŠ nám. Míru 73, 568 02 Svitavy

403. ZŠ náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

404. ZŠ Národní, Prachatice

405. ZŠ Němčice nad Hanou

406. ZŠ Nový Rychnov

407. ZŠ Nýdek

408. ZŠ Olomouc, Heyrovského 33

409. ZŠ Olšany

410. ZŠ Opatov

411. ZŠ Opava, Englišova 82,

412. ZŠ Opava, Šrámkova 4, p.o.

413. ZŠ Opava, Vrchní 19

414. ZŠ Opava,Vrchní 19- příspěvková organizace

415. ZŠ Oslavany

416. ZŠ Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1

417. ZŠ Ostrava, Matiční 5, p.o.

418. ZŠ Ostrava, Nádražní 117, p.o.

419. ZŠ Ostrava, Zelená 42, přísp.org.

420. ZŠ Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace

421. ZŠ Otická Opava

422. ZŠ PALACHOVA

423. ZŠ Plánická ul .194, Klatovy

424. ZŠ Plumlov

425. ZŠ Polešovice

426. ZŠ Praha 5 Řeporyje

427. ZŠ Protivín

428. ZŠ Provaznická, Ostrava - Hrabůvka

429. ZŠ Přerov, U tenisu 4

430. ZŠ Pustá Polom

431. ZŠ Raškovice

432. ZŠ Ruda nad Moravou

433. ZŠ s Rvj K Milíčovu 674, Praha 11

434. ZŠ s RVTV, Jitřní 185, Praha 4

435. ZŠ Seč

436. ZŠ Schulzovy sady Dvůr Králové n. L.

437. ZŠ Slatina, okres Kladno

438. ZŠ Smárt

439. ZŠ Sokolnice

440. ZŠ Srbská 2, Ostrava - Výškovice

441. ZŠ Starý Plzenec

442. ZŠ Stehelčeves

443. ZŠ Strž Dvůr Králové nad Labem

444. ZŠ Šafaříkova Valašské Meziříčí

445. ZŠ Šalounova 56

446. ZŠ Šanov

447. ZŠ Šestajovice,Komenského 158

448. ZŠ Školní Bruntál

449. ZŠ Školní, Vrchlabí

450. ZŠ T. G. Masaryka Blatná

451. ZŠ T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou

452. ZŠ T.G.M. Otrokovice

453. ZŠ T.G.Masaryka Rokycany

454. ZŠ Těrlicko - Horní Těrlicko, Promenádní 561/16

455. ZŠ TGM Opava, Riegrova 13 přísp. org.

456. ZŠ TGM, Na Brněnce 1, Ivančice,66491

457. ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka, Rodkovského 2, Blansko

458. ZŠ Tomáše Šobra

459. ZŠ Tusarova

460. ZŠ U Stadionu Chrudim

461. ZŠ Úšovice Mariánské Lázně

462. ZŠ V.Hejny Červený Kostelec

463. ZŠ Václava Talicha Most

464. ZŠ Valašská Polanka

465. ZŠ Valtice

466. ZŠ Vejrostova Brno

467. ZŠ Velké Březno

468. ZŠ Velké Popovice

469. ZŠ Vémyslice

470. ZŠ Vendryně

471. ZŠ Veselí nad Moravou, Hutník 1456

472. ZŠ Vnorovy, příspěvková organizace, okres Hodonín

473. ZŠ Vranov nad Dyjí

474. ZŠ Vratimov Masarykovo náměstí 192

475. ZŠ Za Chlumem Bílina

476. ZŠ ZA MLÝNEM PŘEROV

477. ZŠ Zašová

478. ZŠ Zeyerova 28 Olomouc

479. ZŠ Znojmo, Václavské nám. 8

480. ZŠ Zubří

481. ZŠ Želatovská Přerov

482. ZŠ, Jugoslávská 23. Ostrava-Zábřeh

483. ZŠ, Znojmo, Mládeže 3

484. ZŠaMŠ Kobylnice

485. Žš a Mš Stará Ves

zlatá tretra ssk vítkovice tk plus ašsk mmr landos msk msk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp cdcargo nike nutrend nartes pohary-bauer beskuze hitorion sto pedro ekkl cys

© 2018 | SSK Vítkovice, z.s. | www.cokoladovatretra.cz