Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

NOVINKY

15. 6. 2017

Ve Vyškově bylo veselo

Ve Vyškově startovalo téměř 300 malých běžců. Spolu s oštěpařkou Jarmilou Jurkovičovou si účastníci jednoho z posledních kol letošní Čokoládové tretry užili i místního běžeckého borce, reprezentanta ČR a Mistra republiky na 800 m Marka Kalouse.

9. 6. 2017

Český Těšín poprvé

Český Těšín nemá atletický oddíl, ale má chuť to změnit. Proto se v roce 2017 přihlásil do projektu Čokoládová tretra a v překrásném a skvěle vybaveném sportovním areálu Na Frýdecké uspořádal devatenácté kolo letošní čokoládové běžecké túry.

8. 6. 2017

Čokoládovka pod vrcholky hor

V Šumperku se Čokoládová tretra konala potřetí. A potřetí na závod dohlížela oštěpařka Jarmila Jurkovičová, rodačka ze Šumperka, která zde také v současné době vychovává svou malou dcerku Anetku.

7. 6. 2017

Čokoládová tretra v Břeclavi

Čokoládová tretra v Břeclavi se vždy nese v duchu silné účasti nejmenších dětí. I když se jedná o věkovou kategorii, z níž se nepostupuje do semifinále, malí běžci závodí na plno.

6. 6. 2017

Sport je na celý život

"Přeji vám všem, aby vám vydrželo sportování celý život," řekl dětem Gejza Valent, patron Čokoládové tretry v Havířově. "A rodičům přeji, i když to není vždy snadné pak, aby se snažili být pozitivní a děti hlavně povzbuzovali! Měli by oceňovat snahu a úsilí zlepšovat se, před výsledky. Vyhrávat mohou jen někteří, radost z pohybu, snahu a bojovnost mohou mít všichni," přidal legendární diskař i malý vzkaz všem úžasným rodičům, kteří své děti doprovázely.

31. 5. 2017

Slunné Znojmo přivítalo 179 běžců

"Dětí bylo přihlášených na dvě stě padesát, ale teploty přes třicet stupňů odradily ty nejmenší z mateřských škol. Jinak jsme s výsledkem maximálně spokojeni. Čokoládovka přinesla do Znojma zase trochu jinou atletiku a ukázala náš oddíl dětem, které o něm zatím nevědí," řekl šéf místního klubu Josef Šoba.

<< <  Stránka 2 z 15  > >>