facebook

Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

19. 6. 2020

Čokoládová tretra 2020 odstartuje ve Frýdku-Místku. Poprvé i s programem pro rodiče. Přijede Jakub Holuša.

« zpět

Jubilejní 60. ročník Čokoládové tretry se chystá na start! První závody se poběží 29. června ve Frýdku-Místku. Patronát nad nimi bude mít běžec Jakub Holuša, medailista z několika světových a evropských šampionátů a účastník trojích Olympijských her. Odstartuje závody, poradí dětem, předá medaile a chybět nebude ani autogramiáda.

Tradičně je součástí celé tour i bohatý doprovodný program. Kromě nepostupového závodu pro nejmenší děti, stálic jako je Atletika pro děti, herní zóna se soutěžemi, sladké odměny pro všechny děti, či originální medaile pro první tři v kategorii, bude letos provázet každý závod také veselá moderátorská dvojice Jounas a Radkolf.

I přes složitější situaci, se podařilo omladit tým a přidat také aktivitu pro rodiče. Úplně poprvé v historii změří své síly nejen děti, ale i dospělí ve speciální mobilní workoutové zóně, kterou připravil ostravský WO Club. Jak na to, jim ukáží mimo jiné i mistři republiky a reprezentanti v tomto stále populárnějším sportu jako Monika Najdenovová nebo Tomáš Elbej. Na hrazdách, bradlech, žebřících mohou všichni zkusit posilování s vlastním tělem, které je nejen pro atletiku ideální. Všichni se mají na co těšit. 

Online přihlášky jsou stále otevřeny. Rodiče mohou děti  na závod do Frýdku-Místku přihlásit do 28: 6. do 20:00. Propozice naleznou zde >

Organizace bude podřízena aktuálním vyhlášením vlády České republiky. 

« zpět