facebook

Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

29. 6. 2020

Čokoládovka začala ve Frýdku-Místku

« zpět

Prudké deště nakonec vystřídalo i pár slunečních paprsků a první kolo Čokoládové tretry ve zvláštním roce 2020 se opravdu uskutečnilo.  A proběhlo na jedničku s hvězdičkou, která patří hlavně místnímu oddílu Atletika Slezan Frýdek-Místek.  Na start se postavilo 198 dětí a výsledky byly úžasné. Dorazili běžci a běžkyně z celého regionu a nechyběl ani zástupci z Čech.

Některé výkony opravdu braly dech, podívejte se sami na dnešní výsledky. Celou túru symbolicky zahájil v roli startéra český běžec Jakub Holuša, evropský šampion na 1500 m z Prahy 2015,  držitel více českých rekordů, medailista z mistrovství světa a trojnásobný účastník olympijských her.

Jediné, co jsme si museli odříci byla novinka letošní túry, workoutová zóna pro děti i jejich rodiče. V prudkých deštích a ani po nich nebylo možné ji z technických a bezpečnostních důvodů postavit. Věříme, že na dalším kole  už bude vše jak má být. Medaile jsou tedy předány, účastníci semifinále 7. 9. v Ostravě známi. Blahopřejeme postupujícím a všem ostatním přejme krásné léto nejen s Čokoládovou tretrou.

Výsledky a fotogalerii naleznete zde >

Potkáme se přesně za měsíc 29. 7. v Břeclavi!

« zpět