facebook

Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

29. 7. 2020

Pod žhavým sluncem skvělé výkony i organizace

« zpět

Břeclavská Lokomotiva ukázala opět co umí. Pohodové podmínky pro úžasné výkony 150 závodníků z celé republiky (!) vytvořil tým šéfa místního oddílu Zbyňka Chlumeckého, moderátoři Jounas a Radkolf i parta z Hitrádia. A protože je atletika základem všech sportů a sama o sobě je velice komplexní, stala se od letoška její součástí i workoutová zóna, která právě komplexní přípravě pomáhá. Svou sílu si v jejím rámci pod vedením zkušených trenérů vyzkoušely nejen děti, ale i rodiče.

Všichni byli odměněni a nejlepší i vyhlášeni. Po perfektních výkonech dětí na dráze i v sektoru raketky pak také poskytla příjemné protažení.

A s kým se potkáme na semifinále v Ostravě?

Jsou to na 100 m David Šenkýř z Brna, Vilém Sedlář z Kuželova, Oliver Janík z Lednice, Anna Špilerová z Přerova, Bibiana Létalová z Valtic a Adriana Moravcová z Lanžhota. Na 200 m  Kryštof Kulíšek z Líbeznic, Patrik Mitvalský z Břeclavi, Adam Hrdý z Oslavan, Tamarka Mank z Břeclavi, Tereza Zindulková z Berouna a Ella Pischnothová z Líbeznic. Na 300 m budeme 7. 9. v Ostravě fandit  Matyáši Kocmanovi z Břeclavi, Lukáši Drobiličovi z Valtic, Michalu Mandíkovi z Prahy,  Sáře Procházkové z Přísnotic, Vandě Sitkové z Karlových Varů a Agátě Holubové z Kopřivnice.

V „oštěpařské" soutěži iniciované Janem Železným pak vynikli a postoupili: Matěj Režňák a Lukáš Drobilič z Valtic, Samuel Hrdý a Viktorie Hrdá ze Zastávky, Nicol Carmine z Prahy a Anna Klementová z Berouna. Všem malým závodníkům osobně blahopřál a medaile předával bývalý český reprezentant ve skoku do výšky, olympionik z Atén 2004 a vítěz Weltklasse v Curychu 2006 Svatoslav Ton. Díky všem za zážitek z výkonů i vítězství!

Výsledky a fotogalerii naleznete zde >

« zpět