facebook

Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

5. 9. 2020

13 základních kol v Česku a 3 na Slovensku ukončeny. Známe semifinalisty.

« zpět

Čokoládová tretra je letos velmi zvláštní. Ze známých důvodů byly posunuty termíny základních kol z jara do času prázdnin. I to se projevilo podstatně nižší účastí. Přesto máme velkou radost z toho, že jsme vůbec mohli ve spolupráci s místními oddíly celou túru uspořádat. Všude, kam letos „Čokoládovka" zavítala vládla skvělá atmosféra a malí sportovci si svým způsobem užívali více prostoru pro nejen atletické radovánky.

Jako obvykle se na jednotlivých kolech potkávali s proslulými jmény české atletiky jako Jan Železný, Jakub Holuša, Šárka Kašpárková, Gejza Valent, Pavel Maslák, Zdeněk Stromšík nebo Michaela Hrubá. Máme tedy za sebou 13 kol v České republice a také 3 na Slovensku, kde v Košicích i Bratislavě dětem fandili a s organizací pomáhali Ján Volko a sestry Velďákovy. Polsko se letos, pro omezení, projektu nezúčastnilo, a tak mezinárodní semifinále bude soubojem dvou zemí. Do Ostravy 7. 9. přijede 80 malých sportovců ze Slovenska312 dětí z Česka.

Přejeme hodně štěstí a skvělý zážitek!

 

RAKETKA DÍVKY

  Jméno Ročník Město Výsledek
1 Viktorie Hrdá 2009 BŘECLAV 41,00
2 Nikol Carmine 2009 BŘECLAV 39,00
3 Marie Součková 2009 HAVÍŘOV 34,40
4 Stella Sukupová 2009 VSETÍN 32,00
5 Elen Koubová 2009 BLANSKO 31,82
6 Karolína Rozehnalová 2009 FM 31,19
7 Aneta Bitomská 2009 Č.TĚŠÍN 31,00
8 Tereza Žabková 2009 BRNO 29,80
9 Eliška Derková 2009 VYŠKOV 29,00
10 Daniela Kolebačová 2010 VSETÍN 28,60
11 Agáta Nela Preislerová 2009 BLANSKO 28,55
12 Karolína Wanke 2010 OPAVA 28,50
13 Valérie Králová 2010 OSTRAVA 28,30
14 Lucie Svojanovská 2009 BLANSKO 27,96
15 Eliška Coufalová 2009 OLOMOUC 27,80
16 Sophie Piustová 2010 OPAVA 27,50
17 Anna Klementová 2010 BŘECLAV 27,00
18 Petra Gabčanová 2009 OLOMOUC 26,40
19 Anna Krňová 2009 PROSTĚJOV 26,00
20 Tereza Novotná 2009 PROSTĚJOV 25,90
21 Barbora Hrbáčková 2009 HAVÍŘOV 25,78
22 Klára Hrubá 2009 OLOMOUC 25,50
23 Michaela Lesáková 2009 OPAVA 24,80
24 Sara Folwarczna 2009 Č.TĚŠÍN 24,60
25 Lenka Trombíková 2010 TŘINEC 24,00
26 Kateřina Salvová 2010 HAVÍŘOV 22,32
27 Nela Pospíšilová 2009 TŘINEC 22,00
28 Anna Provazníková 2009 FM 21,22
29 Marie Novosadová 2009 PROSTĚJOV 21,20
30 Eliška Smyčková 2010 FM 20,80
31 Valérie Laníková 2010 OSTRAVA 20,60
32 Eliška Giecková 2010 VSETÍN 19,80
33 Leontina Lapčíková 2010 VYŠKOV 19,50
34 Karolína Michlová 2009 TŘINEC 19,50
35 Veronika Červeňková 2010 Č.TĚŠÍN 18,60
36 Adél Szúcs 2010 OSTRAVA 18,30
37 Lucie Plašilová 2010 BRNO 18,00
38 Michaela Pálková 2009 VYŠKOV 18,00
39 Alžběta Navrátilová 2010 BRNO 14,90

 

RAKETKA HOŠI

  Jméno Ročník Město Výsledek
1 Matěj Špatenka 2009 OLOMOUC 47,50
2 Michal Mandík 2010 VYŠKOV 41,50
3 Lukáš Hanák 2010 BLANSKO 41,10
4 Matěj Režňák 2009 BŘECLAV 41,00
5 Lukáš Drobilič 2009 BŘECLAV 40,50
6 Dominik Dostál 2009 BLANSKO 40,02
7 Samuel Hrdý 2009 BŘECLAV 40,00
8 Damián Lojek 2009 FM 39,79
9 Lukáš Cibulec 2009 PROSTĚJOV 39,50
10 Vojtěch Korgo 2009 BLANSKO 38,88
11 Tomáš Molnar 2009 OLOMOUC 38,70
12 Vítek Strnad 2009 FM 38,28
13 Filip Sotona 2009 VSETÍN 37,80
14 Alex Motl 2009 OLOMOUC 37,70
15 Miroslav Myška 2009 HAVÍŘOV 36,22
16 Michal Mazáč 2010 FM 36,20
17 Jan Richter 2010 OPAVA 32,60
18 Matyáš Čapek 2009 BRNO 32,40
19 Ondřej Šplíchal 2009 OSTRAVA 32,20
20 Matěj Malý 2009 HAVÍŘOV 32,00
21 Viktor Vintra 2010 VYŠKOV 31,50
22 Jakub Ciora 2009 OSTRAVA 31,20
23 Damian Lubowiecki 2010 TŘINEC 30,80
24 Jan Stanislav 2009 VSETÍN 30,30
25 Adam Malý 2009 HAVÍŘOV 30,26
26 David Moudrý 2009 PROSTĚJOV 30,00
27 Erik Czudek 2010 Č.TĚŠÍN 29,40
28 Daniel Tvrdý 2010 OPAVA 29,00
29 Jan Jašíček 2009 VYŠKOV 28,50
30 Dominik Molnar 2010 VSETÍN 27,80
31 Ondřej Hlatký 2010 OSTRAVA 27,10
32 Radek Heczko 2010 TŘINEC 25,40
33 Michal Kantor 2009 Č.TĚŠÍN 24,90
34 Alexander Mirga 2009 Č.TĚŠÍN 24,80
35 Ondřej Muzikář 2010 BRNO 23,80
36 Ondřej Švančar 2009 OPAVA 22,60
37 Alex Vala 2010 PROSTĚJOV 22,50
38 Lukáš Carba 2009 TŘINEC 19,40

 

300M DÍVKY

  Jméno Ročník Město Výsledek
1 Barbora Krejčí 2009 BLANSKO 46,63
2 Zuzana Veselá 2009 BRNO 47,28
3 Sára Procházková 2009 BŘECLAV 47,55
4 Vanda Sitková 2010 BŘECLAV 48,76
5 Elen Koubová 2009 BLANSKO 49,13
6 Kateřina Rybová 2009 BLANSKO 49,21
7 Valérie Králová 2010 OSTRAVA 49,82
8 Barbora Hrbáčková 2009 HAVÍŘOV 50,25
9 Agáta Holubová 2009 BŘECLAV 50,43
10 Klára Němcová 2009 PROSTĚJOV 50,66
11 Karolína Dziegielewska 2010 FM 50,99
12 Tereza Novotná 2009 PROSTĚJOV 50,99
13 Hana Garayová 2009 PROSTĚJOV 51,04
14 Leontina Lapčíková 2010 VYŠKOV 51,42
15 Barbora Máchová 2009 FM 51,53
16 Viktorie Hrdá 2009 BRNO 51,59
17 Daniela Bezdíčková 2010 BRNO 51,60
18 Adéla Jeleneková 2009 OLOMOUC 51,62
19 Lenka Trombíková 2010 TŘINEC 51,68
20 Natálie Štelbacká 2009 TŘINEC 51,81
21 Marie Součková 2009 HAVÍŘOV 52,06
22 Anna Provazníková 2009 FM 52,49
23 Kateřina Salvová 2010 HAVÍŘOV 52,49
24 Elena Nováková 2010 OPAVA 53,01
25 Klára Hrubá 2009 OLOMOUC 53,04
26 Tereza Odraszková 2010 TŘINEC 53,49
27 Eliška Derková 2009 VYŠKOV 53,77
28 Nikol Ernstová 2010 Č.TĚŠÍN 54,13
29 Sofie Prusková 2010 OPAVA 54,30
30 Eliška Coufalová 2009 OLOMOUC 54,37
31 Michaela Pálková 2009 VYŠKOV 54,45
32 Sára Folwarczna 2009 Č.TĚŠÍN 54,94
33 Klaudie Pulcerová 2010 OSTRAVA 55,03
34 Stella Sukupová 2009 VSETÍN 56,58
35 Julie Hlaváčová 2010 VSETÍN 56,63
36 Johana Müsterová 2010 VSETÍN 56,80
37 Valérie Laníková 2010 OSTRAVA 57,85
38 Veronika Červeňková 2010 Č.TĚŠÍN 58,41
39 Michaela Lesáková 2009 OPAVA 60,51

 

300M HOŠI

  Jméno Ročník Město Výsledek
1 Matyáš Kocman 2009 BŘECLAV 46,42
2 Jan Majdloch 2009 BRNO 46,53
3 Richard Hadár 2009 BRNO 47,49
4 Lukáš Drobilič 2009 BŘECLAV 47,79
5 Adam Axon 2009 FM 47,81
6 Marek Kunčar 2010 OLOMOUC 48,00
7 Vítek Strnad 2009 FM 48,31
8 Alex Motl 2009 OLOMOUC 48,85
9 Sebastián Šemrák 2009 HAVÍŘOV 48,99
10 Dominik Dostál 2009 BLANSKO 49,36
11 Matěj Špatenka 2009 OLOMOUC 49,74
12 Denis Škapa 2010 HAVÍŘOV 50,38
13 Petr Kijonka 2009 BLANSKO 50,60
14 Ondřej Mynarz 2010 FM 50,70
15 Vojtěch Truska 2009 BRNO 50,94
16 Ondřej Muzikář 2010 BLANSKO 51,36
17 Matyáš Čapek 2009 VYŠKOV 51,44
18 Ondřej Šplíchal 2009 OSTRAVA 51,61
19 Michal Mazáč 2010 HAVÍŘOV 51,66
20 Antonín Jasoněk 2009 OPAVA 51,98
21 Viktor Ventera 2010 VYŠKOV 52,41
22 Daniel Tvrdý 2010 OPAVA 52,61
23 Marek Hranoš 2009 OPAVA 52,70
24 Michal Kantor 2009 Č.TĚŠÍN 52,90
25 Michal Mandík 2010 BŘECLAV 53,25
26 Dominik Molnar 2010 OSTRAVA 53,58
27 Rafael Provazník 2010 VYŠKOV 54,49
28 Radek Heczko 2010 TŘINEC 54,97
29 Lukáš Cibulec 2009 PROSTĚJOV 55,04
30 Matyáš Řehák 2009 Č.TĚŠÍN 55,30
31 Jan Richter 2010 TŘINEC 55,44
32 Šimon Fusek 2009 VSETÍN 55,47
33 Filip Sotona 2009 VSETÍN 55,84
34 Karel Kovalčík 2009 TŘINEC 55,87
35 Hynek Mitrenga 2009 Č.TĚŠÍN 56,48
36 Tomáš Molnar 2009 PROSTĚJOV 56,71
37 Jan Černý 2010 PROSTĚJOV 56,75
38 Jan Stanislav 2009 VSETÍN 57,19
39 Jakub Ciora 2009 OSTRAVA 57,73

 

200M DÍVKY

  Jméno Ročník Město Výsledek
1 Nela Kocourková 2011 FM 31,76
2 Laura Špačková 2011 OLOMOUC 33,52
3 Hana Staňková 2011 BLANSKO 33,52
4 Nikol Dostálová 2011 OPAVA 33,72
5 Kristýna Uhrová 2011 FM 33,78
6 Ester Vlachová 2011 VYŠKOV 33,82
7 Karolína Divoká 2011 Č.TĚŠÍN 34,02
8 Julie Biolková 2011 FM 34,06
9 Tamara Mank 2011 BŘECLAV 34,10
10 Tereza Zindulková 2011 BŘECLAV 34,20
11 Sofie Skořepová 2011 BLANSKO 34,34
12 Michaela Münsterová 2012 HAVÍŘOV 34,43
13 Natálie Pischová 2011 VYŠKOV 34,76
14 Sofie Šinkmajerová 2011 OLOMOUC 34,79
15 Ella Pischnothova 2011 BŘECLAV 35,14
16 Sofie Hranošová 2012 OSTRAVA 35,14
17 Hana Kaletová 2011 OSTRAVA 35,26
18 Nikol Stránělová 2011 OLOMOUC 35,27
19 Tereza Havelková 2012 PROSTĚJOV 35,39
20 Vendula Kašparová 2012 BLANSKO 35,45
21 Markéta Hanáková 2012 VYŠKOV 35,76
22 Tola Tománek 2011 TŘINEC 35,86
23 Sabina Jurošová 2011 HAVÍŘOV 36,25
24 Iveta Kochánková 2012 OSTRAVA 36,49
25 Gabriela Fišerová 2011 HAVÍŘOV 36,73
26 Leontýna Lusková 2012 PROSTĚJOV 36,91
27 Veronika Dobešová 2011 BRNO 37,05
28 Simona Burešová 2011 PROSTĚJOV 37,21
29 Tereza Balwarová 2011 TŘINEC 37,21
30 Karolína Murová 2011 OPAVA 37,28
31 Nela Honková 2011 OPAVA 37,30
32 Klára Máchová 2012 BRNO 37,71
33 Magdalena Bieleszová 2012 TŘINEC 38,26
34 Vanessa Barvířová 2011 VSETÍN 38,38
35 Adéla Krzyžanková 2011 Č.TĚŠÍN 38,63
36 Amélie Ondráčková 2012 VSETÍN 40,31
37 Kristyna Šerá 2011 VSETÍN 41,58
38 Zuzana Škarková 2012 Č.TĚŠÍN 43,12
39 Vanda Kilianová 2012 BRNO 45,18

 

200M HOŠI

  Jméno Ročník Město Výsledek
1 Lukáš Baumrukr 2011 BLANSKO 31,84
2 Filip Orbes 2011 VYŠKOV 32,42
3 Kryštof Kulíšek 2011 BŘECLAV 32,45
4 Dominik Klár 2011 HAVÍŘOV 32,57
5 David Fujcik 2011 BRNO 32,65
6 Eduard Formánek 2011 OPAVA 32,84
7 František Mrkvan 2011 FM 32,87
8 Ondřej Bulko 2011 HAVÍŘOV 33,24
9 Matyáš Bernatík 2011 FM 33,47
10 Václav Šodek 2011 FM 33,69
11 Radim Kouba 2011 BLANSKO 33,78
12 Patrik Pávek 2012 OLOMOUC 34,08
13 Samuel Mitrenga 2011 TŘINEC 34,18
14 Filip Ryba 2011 BLANSKO 34,21
15 Kryštof Krejčík 2011 VYŠKOV 34,47
16 Michal Hrabovský 2011 VYŠKOV 34,49
17 Vojtěch Kazda 2012 BRNO 34,64
18 Jan Vrbka 2011 BRNO 34,82
19 Patrik Mitvalský 2012 BŘECLAV 34,88
20 Adam Hrdý 2011 BŘECLAV 34,91
21 Jiří Lukeš 2012 HAVÍŘOV 34,95
22 Marek Grepl 2012 PROSTĚJOV 35,17
23 Šimon Kaděra 2011 OPAVA 35,60
24 Enrico Pattarello 2011 PROSTĚJOV 35,61
25 Timotej Sušienka 2011 OSTRAVA 35,66
26 Jakub Rozehnal 2011 PROSTĚJOV 35,68
27 Jan Holešovský 2011 OLOMOUC 35,91
28 Adam Bystroň 2011 Č. TĚŠÍN 36,14
29 Štepán Štencl 2011 OLOMOUC 36,36
30 Vít Kržín 2012 OSTRAVA 36,38
31 Pawel Folwarczny 2011 Č. TĚŠÍN 36,50
32 Vítězslav Kobielusz 2011 TŘINEC 36,65
33 Krystian Kiedroń 2011 TŘINEC 36,69
34 Lukáš Volný 2011 VSETÍN 36,85
35 Matěj Janošek 2011 VSETÍN 36,96
36 Matyáš Vašut 2012 VSETÍN 37,08
37 Marcel Koval 2011 OPAVA 37,24
38 Matyáš Holuša 2011 OSTRAVA 37,48
39 Ondřej Mendrek 2011 Č. TĚŠÍN 38,92

 

100M DÍVKY

  Jméno Ročník Město Výsledek
1 Eliška Anna Milfait 2013 FM 17,03
2 Anna Špilerová 2013 BŘECLAV 17,22
3 Nikol Spoustová 2013 PROSTĚJOV 17,74
4 Ella Pazourková 2013 OLOMOUC 17,87
5 Šárka Menclová 2013 OLOMOUC 18,06
6 Pavlína Poláčková 2013 BLANSKO 18,09
7 Emma Vrtělová 2013 BLANSKO 18,16
8 Bára Kopecká 2013 BLANSKO 18,24
9 Karolína Adámková 2013 FM 18,30
10 Kristýna Obůrková 2013 FM 18,30
11 Silvie Šimáková 2013 VSETÍN 18,30
12 Bibiana Létalová 2013 BŘECLAV 18,43
13 Lucie Tulinská 2013 HAVÍŘOV 18,51
14 Zuzana Hrubanová 2013 PROSTĚJOV 18,51
15 Lucie Doležalová 2013 VYŠKOV 18,53
16 Nátalie Ester Kašná 2013 OPAVA 18,60
17 Emma Holešovská 2013 BRNO 18,78
18 Elmilie Matušková 2013 HAVÍŘOV 18,82
19 Anna Jeleneková 2013 OLOMOUC 18,82
20 Adriana Moravcová 2013 BŘECLAV 18,83
21 Tereza Krainová 2013 TŘINEC 18,88
22 Frederika Prutkayová 2013 OPAVA 18,89
23 Eveline Pavlišová 2014 OPAVA 18,94
24 Sára Zbožínková 2013 PROSTĚJOV 19,00
25 Anastázie Aujezdská 2014 OSTRAVA 19,06
26 Olivia Anna Adamczyk 2013 Č.TĚŠÍN 19,08
27 Sofie Davidová 2013 HAVÍŘOV 19,19
28 Lucyna Kukuczka 2013 TŘINEC 19,29
29 Lucie Hrabovská 2013 VYŠKOV 19,40
30 Dorota Hermanová 2013 TŘINEC 19,62
31 Adéla Řehůřková 2013 BRNO 19,67
32 Linda Jašíčková 2013 VYŠKOV 19,67
33 Barbora Polášková 2013 OSTRAVA 19,79
34 Sára Zatloukalová 2013 BRNO 19,92
35 Elen Čaňová 2013 VSETÍN 20,61
36 Klára Kramarčiková 2013 Č.TĚŠÍN 20,68
37 Adéla Jarošová 2013 Č.TĚŠÍN 20,77
38 Nela Richter 2013 VSETÍN 20,79
39 Nela Ondová 2014 OSTRAVA 21,42

 

100M HOŠI

  Jméno Ročník Město Výsledek
1 Filip Postřimovsky 2013 OPAVA 16,54
2 David Šenkýř 2013 BŘECLAV 17,12
3 Jonáš Sajdok 2013 TŘINEC 17,52
4 Albert Rákos 2013 HAVÍŘOV 17,62
5 Vilém Sedlář 2013 BŘECLAV 17,71
6 Oliver Janík 2014 BŘECLAV 17,83
7 Albert Schmida 2014 FM 17,84
8 Dominik Kaczmaczyk 2013 TŘINEC 17,95
9 Adam Homolka 2013 OLOMOUC 18,02
10 Jakub Štébl 2013 VYŠKOV 18,07
11 Matyáš Zouhar 2013 BLANSKO 18,29
12 Marek Dostálek 2013 PROSTĚJOV 18,34
13 Adam Olšar 2013 TŘINEC 18,36
14 Alfréd Mládek 2013 PROSTĚJOV 18,38
15 Jiří Divín 2013 VSETÍN 18,46
16 Tadeáš Klement 2013 OPAVA 18,58
17 Martin Špičák 2013 PROSTĚJOV 18,62
18 David Lex 2013 FM 18,68
19 Vojtěch Kawulok 2013 Č. TĚŠÍN 18,70
20 Jiří Polášek 2013 FM 18,81
21 Jiří Luska 2014 VYŠKOV 18,90
22 Robert Lipovský 2013 BRNO 18,93
23 Matyáš Nábělek 2013 OSTRAVA 19,14
24 Matyáš Klaput 2013 HAVÍŘOV 19,15
25 Ondřej Klímek 2013 OPAVA 19,28
26 Štepán Derka 2013 VYŠKOV 19,29
27 Marián Pálka 2013 OLOMOUC 19,31
28 Maxim Zeman 2014 OSTRAVA 19,32
29 Gregor Kula 2013 BLANSKO 19,43
30 Adam Hrbáček 2014 OSTRAVA 19,72
31 David Fiačan 2013 Č. TĚŠÍN 19,74
32 Filip Galia 2013 HAVÍŘOV 19,81
33 Leon Sebastian Buchbauer 2013 OLOMOUC 20,76
34 Oliver Neugebauer 2013 BLANSKO 20,87
35 Jan Šťastný 2013 VSETÍN 21,06
36 Miroslav Kajš 2014 VSETÍN 21,08
37 Marek Bystroň 2014 Č. TĚŠÍN 21,12
38 Daniel Dvořák 2015 BRNO 21,76
39 Jonáš Topinka 2013 BRNO 22,66

 

« zpět