Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

27. 1. 2021

Čokoládová tretra v roce 2021

« zpět

Čokoládová tretra vstupuje do svého 61. ročníku. To je v rámci nepřerušeného konání sportovních podniků už hezky dlouhý příběh. I když v roce 2021 bude ještě kvůli známým globálním skutečnostem omezena na 12 měst Moravy, určitě bude opět stát za to. Do kteréhokoli ze základních kol se mohou přihlásit děti z celé ČR.

Malí sportovci ze Slovenska pak zabojují o postup do mezinárodního semifinále ve 3 městech a to Bratislavě, Košicích a Martině. I sem se mohou hlásit děti z celé země. Ti nejlepší se přes čtvrtfinále v Košicích a semifinále 18. 5. v Ostravě dostanou až do finále v hlavním programu Zlaté tretry Ostrava - World Athletics Continental Tour Gold 2021 v úterý 19. 5. 2021.

A kam se lze na „Čokoládovku“ letos vydat v Česku?

14. 4. do Vyškova, 19. 4. do Prostějova, 21. 4. do Českého Těšína, 21. 4. do Olomouce, 26. 4. do Břeclavi, 3. 5. do Havířova, 6. 5. do Třince, 10. 5. do Frýdku-Místku, 12. 5. do Opavy, 15. 5. do Vsetína a 17. 5. do Ostravy.

Chybět na žádném z kol nebudou slavní patroni jako Jan Železný, Jakub Holuša, Vítězslav Veselý, Nikola Ogrodníková, Míša Hrubá, Šárka Kašpárková a mnozí další úžasní atleti české, slovenské i světové atletiky. Čas mezi starty vyplní nejen sportovní aktivity s hitrádiem Orion, Atletikou pro děti, ale opět se přidá i populární výzva v podobě workoutové zóny WO Clubu.

Online registrace se otevřou 9. 2. a ve stejný den také najdete na www.cokoladovatretra.cz propozice každého základního kola.

Těšíme se na všechny a přejeme pevné zdraví a veselou mysl!

« zpět

logo_ZT akssk tkplus msk ostrava prostejov olomouc lesy cr pedro denik hitorion woc woc