Běžecké závody pro děti do 11 let

závod pod patronací světového rekordmana Jana Železného

13. 9. 2021

Ostrava, Olomouc a Košice přinesli poslední jména na seznam finalistů letošní Čokoládové tretry

« zpět

3 slovenská a 12 moravských měst přivítalo letos na 5 000 dětí. V době, která je stále ještě velmi omezená, je to obrovský úspěch. Od června do září bojovali malí sportovci v bězích na 100m, 200 m a 300 m a v hodu raketkou o možnost závodit v mezinárodním finále Čokoládové tretry 21. 9. v Ostravě. V jejich snaze je podporovali svou osobní přítomností olympionici, reprezentanti a rekordmani české a slovenské atletiky. Děti i jejich rodiče, jimž také patří velký díky za podporu a čas strávený na atletických stadionech Moravy a Slovensky, se v průběhu soutěže setkali s Jirkou Mužíkem, Šárkou Kašpárkovou, Stanislavem Sajdokem, Radkem Juškou, Imrichem Bugárem, Jánem Volkem, Jankou a Dankou Velďákovými, Lukášem Hodboděm a Zdenkem Stromšíkem.

Na Slovensku se Čokoládová tretra uskutečnila už popáté. Popáté také bylo její finále v Košicích, kde se celoslovenské organizace ujal nejprve atltický klub Atletika Košice a v průběhu let k nim přibyly další, a to Naša Atletika a AK MŠK ŽIar nad Hronom. Za jejich práci jim patří velký dík, stejně jako všem pořadatelům ve Vyškově, Brně, Olomouci, Prostějově, Břeclavi, Havířově, Třinci, Českém Těšíně, Opavě, Vsetíně, Frýdku-Místku a Ostravě. Přesto, že byl letošní ročník zcela atypický v tom, že se jeho finále nemohl konat na Zlaté tretře Otrava, nabídl alespoň slovenským dětem místo závěru malý předkrm v podobě možnosti startovat na mezinárodním košickém JBL JUMP FESTU, kde si účastníci slovenského finále zazávodili v dvojboji v běhu na 60 m a skoku do dálky.

Do startu na finále v Ostravě tedy zbývá 8 dnů. Výkony dětí v základních kolech byly skvělé a v některých případech i velmi výjimečné. Je tedy zcela jasné, že finálové souboje budou napínavé. Posuďte sami, seznam startujících ve finále naleznete níže.

 


 

100 m Hoši

Jméno Ročník Město Výsledek
Oliver Janík 2014 Břeclav 16,35
Albert Schmida 2014 F-M 17,23
Henry Chibundu Dvořák 2014 Břeclav 17,41
David Psota 2014 Třinec 17,51
Jiří Luska 2014 Vyškov 18,01
Robert Pospíšil 2014 Opava 18,07
Otakar Kulhánek 2014 F-M 18,08
Jaroslav Trecha 2014 Břeclav 18,21
Albert Ježek 2014 F-M 18,27
Tobiáš Válek 2015 Vsetín 18,39
Marek Pisch 2014 Vyškov 18,42
Tomáš Muller 2014 Český Těšín 18,44
Maxim Zeman 2014 Ostrava 18,47
Jan Kociňák 2014 Ostrava 18,47
Vojtěch Grznárik 2014 Český Těšín 18,59
Matouš Valkovič 2014 Havířov 18,61
Jakub Kratochvíl 2015 Prostějov 18,63
Daniel Klement 2015 Olomouc 18,64
Michal Trávníček 2014 Český Těšín 18,66
Pavel Prycl 2015 Olomouc 18,73
Mikuláš Pospíšil 2014 Opava 18,77
Samuel Hrabánek 2014 Olomouc 18,82
David Čtvrtníček 2014 Vyškov 18,86
Matěj Hrdina 2014 Ostrava 18,88
Lukáš Kovář 2014 Vsetín 18,91
Theo Štajner 2014 Havířov 19
Samuel Pyszko 2014 Třinec 19,09
Lukáš Cabal 2014 Brno 19,16
David Sochora 2014 Opava 19,19
Eliáš Mika 2015 Havířov 19,19
Matěj Honel 2015 Prostějov 19,42
Maxim Crha 2014 Prostějov 19,53
Vojtěch Kovařík 2015 Vsetín 20,02
Vojtěch Sladek 2015 Třinec 20,12
Albert Vlach 2015 Brno 20,96
Daniel Dvořák 2015 Brno 22,89

 

100 m Dívky

Jméno Ročník Město Výsledek
Lucie Čumpelíková 2014 Brno 17,01
Eveline Pavlišová 2014 Havířov 17,76
Adéla Petrovská 2014 F-M 17,94
Anastázie Aujezdská 2014 Ostrava 18,04
Marta Dziegielewska 2014 F-M 18,24
Justýna Petrželová 2014 Olomouc 18,38
Adina Uhlířová 2014 Olomouc 18,45
Tereza Heckelová 2015 Český Těšín 18,57
Gabriela Možíšková 2014 Olomouc 18,62
Julie Hrnčiříková 2014 Vyškov 18,69
Dorota Sternádelová 2014 F-M 18,94
Sara Borilová 2014 Prostějov 19,13
Tereza Kaletová 2014 Havířov 19,19
Miriam Sarah Mitrenga 2014 Třinec 19,29
Klaudie Smolíková 2014 Břeclav 19,32
Elen Paličková 2015 Český Těšín 19,44
Elena Pszczolková 2014 Český Těšín 19,55
Nela Ondrová 2014 Ostrava 19,66
Ellen Sedláčková 2014 Vyškov 19,69
Anna Šmehlíková 2014 Vyškov 19,78
Veronika Kantorová 2014 Třinec 19,84
Karin Valicová 2014 Opava 19,95
Oliwia Gajger 2014 Třinec 19,95
Marika Kepertová 2014 Břeclav 19,97
Laura Chrtianská 2014 Břeclav 20,04
Tereza Špačková 2014 Prostějov 20,21
Barbora Kolaříková 2014 Prostějov 20,26
Jana Pochopová 2014 Brno 20,56
Anna Zvolenská 2015 Havířov 20,57
Lucie Šubrtová 2014 Brno 20,63
Emma Sklenovská 2014 Ostrava 20,72
Adéla Hřavová 2015 Vsetín 20,87
Karin Buksová 2014 Vsetín 21,01
Adéla Škrobáková 2015 Vsetín 21,16
Nela Lacuchová 2015 Opava 21,41
Stela Hrbáčková 2015 Opava 21,5

 

200 m Hoši

Jméno Ročník Město Výsledek
Vojta Kazda 2012 Vyškov 31,73
Timotej Sušienka 2012 Český Těšín 32,3
Albert Rákos 2013 Ostrava 33,01
David Šenkýř 2013 Prostějov 33,72
Matyáš Hradecký 2013 Ostrava 33,92
Matěj Šubrt 2012 Brno 33,99
Matyáš Klaput 2013 Ostrava 34,31
Matyáš Horáček 2012 Břeclav 34,34
Vilém Sedlář 2013 Břeclav 34,49
Marek Grepl 2012 Prostějov 34,49
Šimon Bernard 2012 Břeclav 34,52
Filip Durna 2012 Brno 34,68
Samuel Latoň 2012 Opava 34,76
Filip Koudelka 2013 Vyškov 34,79
Filip Postřimovský 2013 Opava 34,83
Jakub Honel 2012 Prostějov 34,93
Jakub Dedek 2012 Olomouc 34,94
Roland Trocha 2013 Třinec 35,06
Jan Šuráň 2012 Vsetín 35,12
Dominik Szajer 2013 Vyškov 35,19
Ondřej Krejčí 2012 Olomouc 35,21
Antony Kazda 2012 Brno 35,31
Antonín Míček 2012 F-M 35,43
Matyáš Vašut 2012 Vsetín 35,54
Lukáš Poč 2012 Olomouc 35,56
Jakub Kantor 2012 Třinec 35,91
Ondřej Kowolowski 2013 Třinec 35,95
Šimon Gottwald 2012 F-M 35,99
Markus Rucki 2012 Český Těšín 36,03
Marek Promny 2012 Český Těšín 36,08
Filip Žilinský 2012 F-M 36,15
Tadeáš Klement 2013 Opava 36,21
Filip Hradilík 2012 Havířov 36,34
Filip Galia 2012 Havířov 37,23
Robert Sendžo 2013 Havířov 37,26
Kryštof Pinďák 2012 Vsetín 38,21

 

200 m Dívky

Jméno Ročník Město Výsledek
Zoe Pospíšilová 2012 Olomouc 32,34
Michaela Munsterová 2012 F-M 32,76
Teteza Havelková 2012 Opava 33,07
Barbora Houdková 2012 Brno 33,31
Ema Kalmanová 2012 Olomouc 33,53
Agáta Hrudníková 2012 Olomouc 33,56
Karen Bitomská 2012 Opava 33,87
Nikol Spoustová 2013 Břeclav 34,06
Valentýna Nováková 2013 Havířov 34,09
Viktorie Ďuďová 2013 Prostějov 34,12
Kristina Rojíčková 2012 F-M 34,17
Adéla Sedláková 2012 Vyškov 34,33
Eliška Anna Mylfait 2013 Vyškov 34,38
Bára Vysloužilová 2012 Vyškov 34,73
Melisa Darkwah 2013 Brno 34,78
Natalie Cudráková 2012 F-M 34,8
Iveta Kochánková 2012 Ostrava 34,95
Leontýna Lusková 2012 Prostějov 35,12
Natálie Kašaj 2013 Brno 35,13
Klára Máchová 2012 Český Těšín 35,27
Emilly Holková 2012 Prostějov 35,44
Erika Moravcová 2012 Břeclav 35,59
Tereza Pollak 2013 Český Těšín 36,09
Zuzana Fílová 2013 Havířov 36,13
Amalie Bocková 2012 Ostrava 36,2
Veronika Ševšíková 2012 Břeclav 36,42
Karolína Marcoňová 2012 Třinec 36,87
Michaela Maršálková 2012 Havířov 37,03
Magdaléna Bieleszová 2012 Třinec 37,14
Amélie Ondráčková 2012 Opava 37,22
Klára Helešicová 2012 Vsetín 37,32
Silvie Šimáková 2013 Vsetín 37,34
Marie Bieleszová 2013 Český Těšín 37,65
Tereza Krainová 2013 Třinec 37,88
Klára Kubešová 2012 Vsetín 38,78
Ema Žmolíková 2012 Ostrava 39,12

 

300 m Hoši

Jméno Ročník Město Výsledek
Filip Dřevínek 2010 Ostrava 45,22
Marek Kunčar 2010 Vyškov 45,25
Benedikt Pětvaldský 2010 Ostrava 46,4
Filip Orbes 2011 Břeclav 47,96
Matyáš Bernatík 2011 F-M 48,49
Adam Naxera 2010 F-M 49,21
David Fujcik 2011 Brno 49,54
Šimon Novák 2010 Ostrava 49,57
Kryštof Kulíšek 2011 Český Těšín 49,61
Marek Zimmermann 2010 Vyškov 49,73
Ondřej Meravy 2010 F-M 49,75
Viktor Vintera 2010 Vyškov 50,01
Ondřej Muzikář 2010 Brno 50,06
Michal Rajnoha 2010 Brno 50,64
Antonín Daněk 2010 Havířov 51,18
Daniel Tvrdý 2010 Opava 51,46
Michal Mazáč 2010 Český Těšín 51,68
Matěj Musil 2010 Olomouc 51,77
Antoni Bielesz 2011 Český Těšín 51,88
Ferdinand Kotyza 2010 Olomouc 51,99
Radek Mazur 2010 Olomouc 52,1
Filip Juráček 2010 Prostějov 52,63
Matěj Zajíc 2011 Vsetín 52,81
Matěj Pešl 2010 Břeclav 52,92
Matěj Šupálek 2011 Břeclav 53,24
Luděk Bella 2011 Třinec 53,43
Jakub Lukáš 2010 Prostějov 53,52
Robert Cholewa 2010 Havířov 54,56
Jakub Dudys 2010 Třinec 54,77
Jonáš Dudys 2010 Třinec 54,77
Ondřej Grepl 2010 Prostějov 55,82
Damián Roman 2010 Havířov 56,07
Jan Kubeša 2010 Vsetín 56,46
Marcel Koval 2011 Opava 57,27
Jan Richter 2010 Opava 57,56
Timofii Horbuliak 2011 Vsetín 66,7

 

300 m Dívky

Jméno Ročník Město Výsledek
Karolina Dziegielewska 2010 F-M 46,35
Vanda Sitková 2010 Vyškov 46,82
Adéla Houdková 2010 Vyškov 48,34
LeontinaLapčíková 2010 Vyškov 48,35
Valérie Králová 2010 Ostrava 49,07
Lenka Trombíková 2010 Český Těšín 49,38
Gabriela Sovová 2010 Olomouc 49,74
Johana Munsterová 2010 F-M 49,83
Nella Kňávová 2010 Olomouc 49,93
Josefina Šebková 2010 Havířov 49,98
Michaela Richterová 2010 Havířov 50,21
Olivia Greenová 2011 Břeclav 50,26
Elena Nováková 2010 F-M 50,41
Adéla Jahodová 2010 Olomouc 50,62
Eliška Giecková 2010 Český Těšín 50,69
Elin Zmrzlá 2010 Břeclav 50,97
Lucie Maredová 2010 Brno 50,98
Elizabeta Sajdoková 2010 Český Těšín 51,02
Leontina Hladká 2010 Prostějov 51,5
Natalie Pischová 2011 Brno 51,89
Adriana Varadi 2011 Ostrava 52,24
Adéla Přikrylová 2010 Břeclav 52,27
Daniela Jurova 2010 Brno 52,61
Nikol Dostálová 2011 Opava 52,72
Zuzanna Kukuczka 2010 Třinec 53,1
Nikol Ernstová 2010 Třinec 53,28
Tereza Ondraszková 2010 Třinec 53,35
Klára Handlová 2011 Ostrava 53,62
Julie Hlaváčová 2010 Vsetín 53,63
Veronika Červenková 2010 Havířov 54,53
Viktorie Grabowská 2010 Vsetín 54,56
Anna Krňávková 2010 Prostějov 55,39
Natalie Ondrová 2010 Opava 55,59
Elena Fabišíková 2010 Prostějov 56,46
Vanessa Barvířová 2011 Vsetín 56,79

 

RAKETKA Hoši

Jméno Ročník Město Výsledek
Michal Mandík 2010 Vyškov 52,01
Samuel Horák 2010 Břeclav 47,89
Adam Hrdy 2011 Prostějov 44,35
Kryštof Kulíšek 2011 Český Těšín 42,8
Matěj Zajíc 2011 Vsetín 42,5
Michal Mazáč 2010 F-M 40,38
Filip Dřevínek 2010 Ostrava 39,63
Adam Strnad 2010 Olomouc 39,6
Jan Zeman 2011 Opava 39,5
Šimon Novák 2010 Ostrava 39,05
Dominik Buc 2010 Olomouc 38,8
Marek Kunčar 2010 Vyškov 38,15
Marek Zimmermann 2010 Vyškov 37,52
Luděk Bella 2011 Třinec 36,9
Benedikt Pětvaldský 2010 Ostrava 36,87
Štěpán Klepáček 2010 Břeclav 35,47
Matěj Pešl 2010 Břeclav 35,38
Jan Richter 2010 Opava 34,1
Ondřej Muzikář 2010 Brno 34
Robert Cholewa 2010 Havířov 33,6
Tomáš Bakota 2010 F-M 33,17
Damián Roman 2010 Havířov 31,6
Jan Čempel 2011 F-M 30,97
Dominik Molnar 2010 Olomouc 30,7
Filip Tvrdý 2010 Opava 30,6
Ferdinand Kotyza 2010 Prostějov 30,25
Pavel Folwarczny 2011 Český Těšín 29,7
Jan Holešovský 2011 Brno 28
Jakub Eliášek 2011 Brno 27
Samuel Mitrenga 2011 Třinec 25,7
Michal Vaníček 2010 Prostějov 24,7
Felix Kyzlík 2011 Havířov 24,3
Jakub Dudys 2010 Třinec 22,9
Antoni Bielesz 2011 Český Těšín 22,8
Jan Kubeša 2010 Vsetín 22,35
Timofii Horbuliak 2011 Vsetín 19,2

 

RAKETKA Dívky

Jméno Ročník Město Výsledek
Viktorie Grabowská 2010 Vsetín 44,2
Adéla Houdková 2010 Vyškov 43,39
Eliška Truhlářová 2010 Vyškov 40,15
Idsabela Nevrlá 2010 Vyškov 36,2
Valérie Králová 2010 Ostrava 32,4
Karolína Wanke 2010 Ostrava 32,14
Michaela Richterová 2010 F-M 31,79
Veronika Grabovská 2010 Vsetín 30,3
Lucie Maredová 2010 Brno 30
Daniela Kolebačová 2010 Opava 29,9
Eliška Giecková 2010 Český Těšín 29,5
Klára Zmeškalová 2011 Ostrava 29,17
Julie Hlaváčová 2010 Vsetín 28,25
Lucie Plašilová 2010 Břeclav 28,08
Lenka Trombíková 2010 Český Těšín 27,5
Josefina Šebková 2010 Havířov 27
Eliška Doubková 2011 Havířov 26,1
Johana Munsterová 2010 F-M 25,37
Gabriela Sovová 2010 Olomouc 25
Stella Agnes Babuňková 2010 Český Těšín 24,6
Elena Nováková 2010 Opava 24,3
Nina Vodáková 2010 Třinec 24,1
Radka Zakuťanská 2010 Olomouc 23,6
Hana Vavříčková 2010 Havířov 23,5
Zuzana Sobotová 2010 Prostějov 23,1
Eliška Smyčková 2010 F-M 22,77
Veronika Janíková 2010 Břeclav 21,88
Simona Burešová 2011 Prostějov 21,6
Anna Krňávková 2010 Prostějov 21,2
Lucie Kondllová 2011 Břeclav 20,96
Anna Lolková 2011 Olomouc 19,9
Nikol Dostálová 2011 Opava 19,7
Tola Tomanek 2011 Třinec 19,2
Zuzana Kukuczka 2010 Třinec 18,2
Nami Darkwah 2010 Brno 18
Valentýna Jelínková 2010 Brno 17,5

 


Čokoládová tretra Slovensko

100 m CH

Meno Nar. Výkon
PSOTA David 2014 16,88
FIANTA Felix 2014 16,88
RIZMAN Ján 2014 16,9
BOŽÍK Štefan 2014 17,26
CIBULKA Marko 2014 17,34
MIKULA Vladimír 2014 17,34
ROTER Valter 2014 17,6
MACEGA Alex 2014 17,79
HALINÁR Michal 2014 17,91
PELIKÁN Ivan 2014 18,01

 

100 m D

Meno Nar. Výkon
SCHMIDTMAYEROVÁ Mia 2014 16,72
DEVEČKOVÁ Viktória 2014 17,25
HUDECOVÁ Vktória 2014 17,45
KOZOVÁ Dominika 2014 17,56
MASNICOVA Sofia 2014 17,8
OVČÍKOVÁ Kristína 2014 17,86
BLAŠČÍKOVÁ Adela 2014 17,99
FOLTÍNOVÁ Zoja 2014 18,07
JANUŠ Júlia 2014 18,07
FETERIKOVÁ Zina 2014 18,28

 

200 m CH

Meno Nar. Výkon
MRÁZ Richard 2012 31,83
STRASKÝ Viliam 2012 32,18
VÝBOŠŤOK Maroš 2012 32,52
PENKERT Ján 2012 32,78
BARTA Hugo 2012 32,83
ŠMIDA Oliver 2012 32,84
HAMRAN Adam 2012 32,99
PAUKO Jakub 2013 33,24
SNIZIK Peter 2012 33,32
JANČO Tomáš 2012 33,37

 

200 m D

Meno Nar. Výkon
ZELENÁKOVÁ Amélia 2012 32,1
DEVEČKOVÁ Sofia 2012 32,43
HOLÚBKOVÁ Natália 2012 32,54
MASARYKOVÁ Gabriela 2012 33,17
HUŠKOVÁ Soňa 2012 33,27
VARGAEŠTOKOVÁ Martina 2012 33,48
TARGOŠOVÁ Soňa 2012 33,65
VAN KNIPPENBERGH Tara 2012 33,66
KUZMOVÁ Jana 2012 33,7
DUGOVÁ Dominika 41183 33,73

 

300 m CH

Meno Nar. Výkon
PETRO Maximilián 40465 46,91
ŠTIAK Šimon 2010 46,98
MICHALOVIČ Matias 2010 47,41
STANO Tomáš 2010 47,84
AMBROZY Richard 2010 48,19
NEHYBA Šimon 2010 48,56
ĎURIŠ Martin 2010 49,13
MELICHAR Maxim 2010 49,38
GAJDOŠ Ján 2010 49,87
MIKULA Adam 2010 49,98

 

300 m D

Meno Nar. Výkon
KUCÁKOVÁ Nela 2010 45,54
JANEGOVÁ Tatiana 2011 48,03
KURIMSKÁ Simona 2010 48,35
LÚCANÍKOVÁ Karin 2010 48,59
BIELIKOVÁ Patrícia 2011 48,88
KREPOPOVÁ Natália 2010 48,9
PAUKOVÁ Viktória 2010 48,91
JUNEKOVÁ Johana 2010 49,48
PRAŽENICOVÁ Michaela 2010 49,77
FOGELOVÁ Lea 2010 49,78

 

Raketka CH

Meno Nar. Výkon
AMBROZY Richard 2010 48,7
MIKULA Adam 2010 40,6
BALOG Vladko 2010 37,94
DZURKO Richard 2010 35,33
MICHALOVIČ Matias 2010 34,7
NEHYBA Šimon 2010 33,81
VALACH Samuel 2010 33,47
TOMKO Teodor 2011 33,28
POLÁK Kristián 2010 31,95
BRAUNSTEIN Samuel 2011 31,74

 

 

Raketka D

Meno Nar. Výkon
FOGELOVÁ Lea 2010 36
ŠKULTÉTYOVÁ Nela 2010 33,69
OLEXOVÁ Ema 2010 31,27
MAŇKOVÁ Simona 2010 30,9
GRIGEĽOVÁ Emma 2010 30,19
LÚCANÍKOVÁ Karin 2010 30,07
STAŠKOVÁ Nela 2011 29,6
KARDOŠOVÁ Gréta 2010 28,03
DUGOVÁ Simona 40236 27,61
KREPOPOVÁ Natália 2010 27,2

 

« zpět

logo_ZT akssk tkplus msk ostrava prostejov olomouc lesy cr pedro vzp hitorion woc woc denik