facebook

Běžecké závody pro děti do 11 let

závod pod patronací světového rekordmana Jana Železného

29. 5. 2022

Kdo za Česko v semifinále Čokoládové tretry

« zpět

S radostí zveřejňujeme seznam účastníků semifinále za Čokoládovou tretru 2022. Blahopřejeme a přejeme hodně štěstí. Podrobnosti k závodu jsou k dispozici v propozicích. 

100 m Hoši

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Tomáš Ovčáčík 2015 1 VYŠKOV 17.45
Matěj Honel 2015 2 VYŠKOV 18.68
Mikuláš Hrozek 2015 3 VYŠKOV 18.86
Petr Ireland 2015 1 BLANSKO 17.69
Daniel Klement 2015 2 BLANSKO 18.14
Adam Zouhar 2015 3 BLANSKO 18.68
Tobiáš Válek 2015 1 OLOMOUC 16.79
Matěj Špaček 2015 2 OLOMOUC 17.93
Jan Pečeňa 2015 3 OLOMOUC 17.94
Jakub Zugar 2015 1 BŘECLAV 17.34
Oliver Szmek 2016 2 BŘECLAV 18.31
Tomáš Horáček 2016 3 BŘECLAV 18.35
Jakub Kratochvíl 2015 1 PROSTĚJOV 18.59
Matěj Honel 2015 2 PROSTĚJOV 19.09
Michal Ševčík 2015 3 PROSTĚJOV 19.14
Vojtěch Minarík 2015 1 ČESKÝ TĚŠÍN 17.65
Šimon Lex 2015 2 ČESKÝ TĚŠÍN 17.95
Samuel Labuda 2015 3 ČESKÝ TĚŠÍN 18.01
Artur Chlebus 2015 1 OPAVA 18.39
Daniel Latoň 2015 2 OPAVA 18.58
Marek Najser 2015 3 OPAVA 19.09
Vojtěch Kovařík 2015 1 VSETÍN 19.67
Vojtěch Ondra 2015 2 VSETÍN 20.04
Viktor Pinďák 2015 3 VSETÍN 20.59
Matyáš Supik 2015 1 TŘINEC 18.48
Michał Böhm 2015 2 TŘINEC 18.50
Lukáš Sabela 2015 3 TŘINEC 18.52
Eliáš Mika 2015 1 HAVÍŘOV 18.43
Dominik Hradilík 2015 2 HAVÍŘOV 18.63
Radomír Ondračka 2015 3 HAVÍŘOV 18.64
Vítek Vizibla 2015 1 OSTRAVA 18.05
Marek Pracný 2015 2 OSTRAVA 18.41
Matyáš Mráček 2015 3 OSTRAVA 18.75

 

100 m Dívky

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Anna Šmehlíková 2015 1 VYŠKOV 18.42
Anežka Motyčková 2015 2 VYŠKOV 18.62
Ema Nováková 2015 3 VYŠKOV 18.98
Eliška Špičková 2016 1 BLANSKO 19.50
Kristýna Šimková 2015 2 BLANSKO 19.64
Charlotta Průšová 2015 3 BLANSKO 19.79
Denisa Botková 2015 1 OLOMOUC 18.03
Diana Slintáková 2015 2 OLOMOUC 18.20
Sabina Krejčířová 2016 3 OLOMOUC 19.39
Viktorie Sůkalová 2015 1 BŘECLAV 18.16
Mia Ronja Milfait 2016 2 BŘECLAV 18.60
Alžběta Španihelova 2015 3 BŘECLAV 18.84
Zuzana Rozehnalová 2015 1 PROSTĚJOV 18.66
Isabela Ricter 2015 2 PROSTĚJOV 19.01
Sofie Skácelová 2016 3 PROSTĚJOV 19.22
Tereza Heckelová 2015 1 ČESKÝ TĚŠÍN 17.43
Anežka Kabotová 2015 2 ČESKÝ TĚŠÍN 19.69
Madlen Danel 2015 3 ČESKÝ TĚŠÍN 19.74
Tereza Pustějovská 2015 1 OPAVA 18.98
Tereza Hulvová 2015 2 OPAVA 19.85
Ester Klementová 2015 3 OPAVA 21.82
Eliška Smolíková 2015 1 VSETÍN 20.62
Adéla Hromadová 2015 2 VSETÍN 20.90
Adéla Hřavová 2015 3 VSETÍN 20.92
Mia Kubiczková 2015 1 TŘINEC 19.08
Miriam Paszkova 2015 2 TŘINEC 19.27
Zuzana Kocichová 2015 3 TŘINEC 19.43
Elen Paličková 2015 1 HAVÍŘOV 18.61
Kristýna Krainová 2015 2 HAVÍŘOV 19.74
Martina Kochánková 2015 3 HAVÍŘOV 20.05
Zuzana Miklošíková 2015 1 OSTRAVA 18.37
Victoria Höpp 2015 2 OSTRAVA 18.65
Gréta Staňková 2016 3 OSTRAVA 18.83

 

200 m hoši

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Dominik Szajer 2013 1 VYŠKOV 32.23
Filip Koudelka 2013 2 VYŠKOV 32.36
David Šenkýř 2013 3 VYŠKOV 32.76
Matyáš Zouhar 2013 1 BLANSKO 34.43
David Kotolan 2014 2 BLANSKO 35.28
Vojtěch Čepelka 2013 3 BLANSKO 35.40
Vojtěch Hulub 2013 1 OLOMOUC 34.58
David Hulub 2013 2 OLOMOUC 35.08
Marek Novák 2013 3 OLOMOUC 35.29
Martin Krůza 2013 1 BŘECLAV 33.44
Jiří Hejátko 2014 2 BŘECLAV 33.74
Jaroslav Režný 2013 3 BŘECLAV 34.76
Jiří Divín 2013 1 PROSTĚJOV 34.49
Jakub Štébl 2013 2 PROSTĚJOV 35.07
Pavel Hofírek 2013 3 PROSTĚJOV 35.58
Matyáš Klaput 2013 1 ČESKÝ TĚŠÍN 33.63
Adam Olšar 2013 2 ČESKÝ TĚŠÍN 34.46
David Lex 2013 3 ČESKÝ TĚŠÍN 34.60
Filip Postřimovsky 2013 1 OPAVA 32.78
Tadeáš Klement 2013 2 OPAVA 33.90
Ondřej Klímek 2013 3 OPAVA 36.34
Matyas Příhoda 2013 1 VSETÍN 35.76
Matouš Trnka 2013 2 VSETÍN 36.17
Jan Šťastný 2013 3 VSETÍN 37.28
Albert Schmida 2014 1 TŘINEC 32.38
Jan Supik 2013 2 TŘINEC 33.81
Jan Bureš 2013 3 TŘINEC 34.26
Albert Rákos 2013 1 HAVÍŘOV 33.73
Jiří Polášek 2013 2 HAVÍŘOV 34.27
Filip Galia 2013 3 HAVÍŘOV 34.48
Matyáš Hradecký 2013 1 OSTRAVA 31.58
Marek Orlita 2014 2 OSTRAVA 34.67
Matyáš Nábělek 2013 3 OSTRAVA 34.86

 

200 m Dívky

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Sabina Horaková 2013 1 VYŠKOV 33.14
Eliška Navratilová 2013 2 VYŠKOV 34.00
Aneta Kalinová 2013 3 VYŠKOV 34.46
Bára Kopecká 2013 1 BLANSKO 34.91
Štěpánka Mašová 2013 2 BLANSKO 35.67
Pavlína Poláčková 2013 3 BLANSKO 36.04
Viktorie Ďuďová 2013 1 OLOMOUC 32.28
Silvie Šimáková 2013 2 OLOMOUC 35.08
Sabina Menšíková 2013 3 OLOMOUC 35.51
Nikol Spoustová 2013 1 BŘECLAV 31.68
Eliška Anna Milfait 2013 2 BŘECLAV 31.87
Simona Šmerdová 2013 3 BŘECLAV 33.83
Eliška Sedlíčková 2013 1 PROSTĚJOV 33.45
Anna Šilerová 2013 2 PROSTĚJOV 34.58
Zuzana Hrubanová 2013 3 PROSTĚJOV 34.68
Viktorie Kelnarová 2013 1 ČESKÝ TĚŠÍN 33.63
Karolína Vozková 2013 2 ČESKÝ TĚŠÍN 34.37
Tereza Pollaková 2013 3 ČESKÝ TĚŠÍN 34.81
Beata Hubnerová 2013 1 OPAVA 34.32
Marta Dziegielewska 2014 2 OPAVA 36.53
Karolína Fiedlerová 2013 3 OPAVA 38.02
Barbora Otisková 2013 1 VSETÍN 35.59
Eliška Mlčáková 2013 2 VSETÍN 36.97
Lucie Ibříšková 2013 3 VSETÍN 37.14
Sára Špačková 2013 1 TŘINEC 31.33
Tereza Vychodilová 2013 2 TŘINEC 33.19
Tereza Krainová 2013 3 TŘINEC 34.82
Adéla Handlová 2013 1 HAVÍŘOV 35.74
Lucyna Kukuczka 2013 2 HAVÍŘOV 35.83
Lucia Tulinská 2013 3 HAVÍŘOV 35.94
Terezka Tlolková 2013 1 OSTRAVA 34.80
Julie Dřevínková 2013 2 OSTRAVA 35.26
Karla Pejznochová 2013 3 OSTRAVA 36.13

 

300 m Hoši

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Josef Grec 2011 1 VYŠKOV 51.05
Pavel Zahradníček 2012 2 VYŠKOV 52.94
Martin Pohludek 2012 3 VYŠKOV 53.46
Radim Kouba 2011 1 BLANSKO 49.24
Adam Kotolan 2011 2 BLANSKO 50.16
Filip Ryba 2011 3 BLANSKO 51.64
Matyáš Razým 2011 1 OLOMOUC 51.81
Pavel Tichý 2011 2 OLOMOUC 53.40
Jan Slovák 2011 3 OLOMOUC 53.43
Filip Orbes 2011 1 BŘECLAV 47.82
Lukáš Baumrukr 2011 2 BŘECLAV 48.71
Kryštof Slezák 2012 3 BŘECLAV 50.81
Lukáš Volný 2011 1 PROSTĚJOV 50.86
Václav Kadlčík 2011 2 PROSTĚJOV 52.45
Dominik Krátký 2011 3 PROSTĚJOV 53.02
Matyáš Bernatík 2011 1 ČESKÝ TĚŠÍN 47.22
Pawel Folwarczny 2011 2 ČESKÝ TĚŠÍN 51.89
Dominik Pollak 2012 3 ČESKÝ TĚŠÍN 55.38
František Mrkvan 2011 1 OPAVA 48.95
Jaroslav Kordula 2011 2 OPAVA 51.63
Matěj Imrich 2011 3 OPAVA 52.77
Kryštof Kulíšek 2011 1 VSETÍN 48.78
Vojtěch Ovečka 2011 2 VSETÍN 51.80
Jan Šuráň 2012 3 VSETÍN 53.50
Václav Šodek 2011 1 TŘINEC 50.08
Kryštof Miech 2011 2 TŘINEC 51.07
Marek Matej 2011 3 TŘINEC 51.39
Šimon Frydryšek 2011 1 HAVÍŘOV 50.22
Filip Hradilík 2012 2 HAVÍŘOV 52.94
Pavel Szymaniok 2011 3 HAVÍŘOV 55.03
Filip Ďurďa 2011 1 OSTRAVA 51.01
Marcel Koval 2011 2 OSTRAVA 52.53
Marek Životský 2011 3 OSTRAVA 53.47

 

300 m Dívky

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Olivia Greenová 2011 1 VYŠKOV 49.06
Natalie Pischová 2011 2 VYŠKOV 49.69
Markéta Hanákova 2012 3 VYŠKOV 50.49
Kristýna Simonová 2011 1 BLANSKO 51.64
Magda Volejníková 2011 2 BLANSKO 53.11
Sofie Skořepová 2011 3 BLANSKO 53.62
Laura Špačková 2011 1 OLOMOUC 51.15
Ema Kalmanová 2012 2 OLOMOUC 52.85
Agáta Hrudníková 2012 3 OLOMOUC 53.06
Tamara Mank 2011 1 BŘECLAV 50.15
Aneta Šupová 2011 2 BŘECLAV 51.41
Tereza Hrazdilová 2011 3 BŘECLAV 53.02
Ester Vlachová 2011 1 PROSTĚJOV 49.37
Zoe Pospíšilová 2012 2 PROSTĚJOV 52.40
Jitka Peksová 2011 3 PROSTĚJOV 53.68
Michaela Münsterová 2012 1 ČESKÝ TĚŠÍN 51.74
Viktorie Dluhošová 2012 2 ČESKÝ TĚŠÍN 52.69
Adéla Krzyžanková 2011 3 ČESKÝ TĚŠÍN 54.50
Nikol Dostálová 2011 1 OPAVA 52.44
Karolína Čespivová 2012 2 OPAVA 53.00
Karen Bitomská 2012 3 OPAVA 53.75
Vanessa Barvířová 2011 1 VSETÍN 53.01
Anna Ožanová 2011 2 VSETÍN 53.87
Barbora Vysloužilová 2012 3 VSETÍN 54.85
Klára Máchová 2012 1 TŘINEC 53.74
Magdaléna Bieleszová 2012 2 TŘINEC 54.43
Tereza Balwarová 2011 3 TŘINEC 54.58
Karolína Divoká 2011 1 HAVÍŘOV 51.96
Klára Handlová 2011 2 HAVÍŘOV 53.47
Michaela Münsterová 2012 3 HAVÍŘOV 54.30
Kateřina Modráková 2011 1 OSTRAVA 53.08
Karolína Valošková 2011 2 OSTRAVA 53.94
Ellen Kozáková 2012 3 OSTRAVA 53.32

 

Raketka Hoši

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Josef Grec 2011 1 VYŠKOV 35.72
Daniel Lionel Buchbauer 2012 2 VYŠKOV 35.53
František Fruhwirt 2012 3 VYŠKOV 35.26
Adam Hrdý 2011 1 BLANSKO 46.43
Radim Kouba 2011 2 BLANSKO 36.09
Jan Kubát 2011 3 BLANSKO 35.85
Daniel Lionel Buchbauer 2012 1 OLOMOUC 40.50
Filip Hrazdil 2012 2 OLOMOUC 36.00
Matyáš Razým 2011 2 OLOMOUC 36.00
Tomáš Baumrukr 2011 1 BŘECLAV 40.30
Filip Dubrovský 2011 2 BŘECLAV 36.20
Sebastian Tručka 2011 3 BŘECLAV 34.20
Václav Kadlčík 2011 1 PROSTĚJOV 32.35
Antonín Jan Mlčoch 2011 2 PROSTĚJOV 30.70
Jakub Rozehnal 2011 3 PROSTĚJOV 30.10
Pawel Folwarczny 2011 1 ČESKÝ TĚŠÍN 31.90
Matyáš Szwienczek 2011 2 ČESKÝ TĚŠÍN 30.10
Ondřej Fajkoš 2012 3 ČESKÝ TĚŠÍN 29.70
Jan Galvas 2011 1 OPAVA 34.00
Adam Pečeňa 2011 2 OPAVA 32.80
František Mrkvan 2011 3 OPAVA 28.80
Kryštof Kulíšek 2011 1 VSETÍN 46.40
Jan Šuráň 2012 2 VSETÍN 40.00
Mikuláš Trčka 2012 3 VSETÍN 29.20
Kryštof Miech 2011 1 TŘINEC 36.50
Václav Šodek 2011 2 TŘINEC 35.00
Ondřej Jopek 2012 3 TŘINEC 31.00
Vítek Kobielusz 2011 1 HAVÍŘOV 34.75
Kristián Kučera 2012 2 HAVÍŘOV 31.15
Šimon Frydryšek 2011 3 HAVÍŘOV 30.95
Jan Zeman 2011 1 OSTRAVA 42.30
Marcel Koval 2011 2 OSTRAVA 32.77
Lukáš Hon 2012 3 OSTRAVA 30.35

 

Raketka Dívky

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Veronika Bučová 2011 1 VYŠKOV 24.60
Tereza Hrazdilová 2011 2 VYŠKOV 24.15
Nikola Křížová 2011 3 VYŠKOV 23.06
Zoe Volfová 2011 1 BLANSKO 30.97
Jolana Charvátová 2011 2 BLANSKO 26.34
Sofie Skořepvá 2011 3 BLANSKO 25.80
Sára Dudová 2012 1 OLOMOUC 31.00
Natalie Dudová 2011 2 OLOMOUC 27.00
Marie Štolcarová 2011 3 OLOMOUC 26.50
Denisa Ulmannová 2011 1 BŘECLAV 27.55
Aneta Šupová 2011 2 BŘECLAV 26.67
Barbora Vysloužilová 2012 3 BŘECLAV 23.92
Sofie Majtanová 2012 1 PROSTĚJOV 23.X
Simona Burešová 2011 2 PROSTĚJOV 22.30
Emilly Holková 2012 3 PROSTĚJOV 20.30
Viktorie Dluhošová 2012 1 ČESKÝ TĚŠÍN 26.00
Klára Máchová 2012 2 ČESKÝ TĚŠÍN 19.05
Adéla Krzyžanková 2011 3 ČESKÝ TĚŠÍN 18.70
Nikol Dostálová 2011 1 OPAVA 21.80
Karen Bitomská 2012 2 OPAVA 18.10
Karolína Ticháčková 2011 3 OPAVA 17.50
Tereza Jenáčková 2012 1 VSETÍN 21.10
Anna Ožanová 2011 2 VSETÍN 19.30
Vanessa Barvířová 2011 3 VSETÍN 19.16
Viktorie Dužíková 2011 1 TŘINEC 26.50
Tereza Balwarová 2011 2 TŘINEC 24.50
Klára Máchová 2012 3 TŘINEC 21.00
Eva Hasilová 2011 1 HAVÍŘOV 25.20
Iveta Kochánková 2012 2 HAVÍŘOV 22.15
Amálie Bocková 2012 3 HAVÍŘOV 21.70
Klára Zmeškalová 2011 1 OSTRAVA 33.60
Michaela Fojtová 2011 2 OSTRAVA 28.30
Michaela Pavlová 2011 3 OSTRAVA 23.70

 

« zpět

msk ostrava ceps lesy cr prostejov olomouc pedro vzp hitorion woc woc denik adiv logo_ZT akssk tkplus