Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
facebook

Běžecké závody pro děti do 11 let

závod pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Města Prostějov, Havířov a Ostrava přivítala běžecké atletické naděje v závěrečné fázi základní části Čokoládové tretry

25. 6. 2023
« zpět

Jan Železný, Taťána Netoličková, Anderson Peters - velká jména světové atletiky minulosti i současnosti, přesně taková byla sestava ambasadorů v posledních třech zastaveních Čokoládové tretry v Prostějově, Havířově a Ostravě. Tím se uzavřela základní část soutěže v Česku. V Košicích pak 16. 6. uzavřeli základní kola Slovenským finále. Tady se zase o rozcvičku , povzbuzení a pomoc starali známé slovenské atletky Lucia Klocová, Dana Velďáková a Jana Velďáková. Do mezinárodního semifinále z celkových více než 5 000 dětí ve věku 6 - 11 let postoupilo 80 ze Slovenska a 216 z Česka. Obrovská konkurence a skvělý výkony. Blahopřejeme a těším se v 26. 6. v Ostravě!

Seznam postupujících závodníků z české republiky najdete zde.

100 m hoši

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Dominik Bučo 2016 1 VYŠKOV 18.54
Vítek Szajer 2016 2 VYŠKOV 19.68
Dominik Židlík 2016 3 VYŠKOV 20.44
Vojtěch Fukala 2016 1 ČESKÝ TĚŠÍN 19.57
Maty Grznárik 2016 2 ČESKÝ TĚŠÍN 19.62
Kryštof Vozka 2017 3 ČESKÝ TĚŠÍN 19.86
Tomáš Horáček 2016 1 BŘECLAV 17.32
Jakub Havel 2016 2 BŘECLAV 17.71
Šimon Juraš 2016 3 BŘECLAV 19,02
Matěj Frýdl 2017 1 VSETÍN 20.13
Jakub Šturala 2016 2 VSETÍN 20.28
Šimon Hromada 2016 3 VSETÍN 20.32
Oliver Szmek 2016 1 TŘINEC 17,06
Tobiáš Trombík 2016 2 TŘINEC 18.55
Vojtěch Kaleta 2017 3 TŘINEC 20.68
Matyáš Pěnčík 2016 1 OLOMOUC 17.76
Adrian Vacek 2016 2 OLOMOUC 17.91
Matyas Kylar 2016 3 OLOMOUC 18.61
Maxim Eliáš 2016 1 PROSTĚJOV 17.13
Jan Petula 2017 2 PROSTĚJOV 19.19
Vojta Sýkora 2017 3 PROSTĚJOV 19.68
Jindřich Stefek 2016 1 HAVÍŘOV 17.30
Ondřej Mráček 2016 2 HAVÍŘOV 19,02
Filip Buček 2016 3 HAVÍŘOV 19.23
Antonín Pejznoch 2016 1 OSTRAVA 18.35
Alex Lindovský 2016 2 OSTRAVA 18.36
Matěj Staněk 2016 3 OSTRAVA 18.64

 

100 m dívky

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Viktorie Kupkova 2016 1 VYŠKOV 18.79
Adéla Dvořáková 2016 2 VYŠKOV 20.35
Eliška Hlivová 2016 3 VYŠKOV 20.52
Ines Kovačíková 2017 1 ČESKÝ TĚŠÍN 20.43
Adéla Popková 2016 2 ČESKÝ TĚŠÍN 20.50
Klara kolebacova 2016 3 ČESKÝ TĚŠÍN 21.26
Rosalie Popelková 2016 1 BŘECLAV 18.94
Adéla Suchánková 2016 2 BŘECLAV 19,02
Rozálie Vitázková 2016 3 BŘECLAV 19.78
Eliška Špičková 2016 1 VSETÍN 18.33
Manel Al-Ali 2016 2 VSETÍN 18.37
Vanesa Válková 2017 3 VSETÍN 19.60
Barbora Bieleszová 2016 1 TŘINEC 18.90
Anita Benešová 2016 2 TŘINEC 19.XII
Eliška Wawroszova 2016 3 TŘINEC 19.19
Ella Kameníčková 2016 1 OLOMOUC 17.50
Sofie Skácelová 2016 2 OLOMOUC 18.00
Beáta Dokoupilová 2016 3 OLOMOUC 18.92
Amálie Poštulková 2016 1 PROSTĚJOV 17.60
Lucie Štefková 2016 2 PROSTĚJOV 19.82
Tereza Štěpánková 2016 3 PROSTĚJOV 19.83
Gréta Staňková 2016 1 HAVÍŘOV 17.97
Mia Ronja MILFAIT 2016 2 HAVÍŘOV 18.40
Marie Šnapková 2016 3 HAVÍŘOV 19.22
Ela Krasňanová 2016 1 OSTRAVA 18.37
Laura Dobešova 2016 2 OSTRAVA 18.76
Beáta Schmidová 2016 3 OSTRAVA 18.99

 

200 m hoši

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Matěj Altman 2015 1 VYŠKOV 33.78
Jiří Luska 2014 2 VYŠKOV 36.18
Marek Dvořák 2014 3 VYŠKOV 36.72
David Psota 2014 1 ČESKÝ TĚŠÍN 33.20
Robert Pospíšil 2014 2 ČESKÝ TĚŠÍN 34.06
Tomáš Müller 2014 3 ČESKÝ TĚŠÍN 34.37
Oliver Janík 2014 1 BŘECLAV 32.12
Jiří Hejátko 2014 2 BŘECLAV 32.29
Radek Zajíc 2014 3 BŘECLAV 32.87
Tobiáš Válek 2015 1 VSETÍN 34.47
Jakub Kratochvil 2015 2 VSETÍN 35.38
Lukáš Kovář 2014 3 VSETÍN 35.74
Albert Schmida 2014 1 TŘINEC 31.15
Matouš Valkovič 2014 2 TŘINEC 34.52
Michał Böhm 2015 3 TŘINEC 36.67
Henry Chibundu Dvořák 2014 1 OLOMOUC 32.83
Samuel Hrabálek 2014 2 OLOMOUC 33.64
Jan Szydlowski 2014 3 OLOMOUC 33.79
Lukáš Čespiva 2014 1 PROSTĚJOV 34.85
Daniel Fischer 2014 2 PROSTĚJOV 35.15
Vojtěch Roučka 2014 3 PROSTĚJOV 35.46
Matyáš Matušovič 2014 1 HAVÍŘOV 34.07
Daniel Valenta 2014 2 HAVÍŘOV 34.35
Robin Pulcer 2014 3 HAVÍŘOV 35.51
Adam Koňařík 2014 1 OSTRAVA 31.33
Marek Orlita 2014 2 OSTRAVA 33.39
David Jurček 2015 3 OSTRAVA 34.17

 

200 m dívky

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Karolína Míčková 2014 1 VYŠKOV 34.46
Kristýna Židlíková 2014 2 VYŠKOV 35.84
Kristina Bartlová 2014 3 VYŠKOV 38.45
Linda ďurdova 2014 1 ČESKÝ TĚŠÍN 34.56
Johana Pospíšilová 2014 2 ČESKÝ TĚŠÍN 34.94
Karin Valicová 2014 3 ČESKÝ TĚŠÍN 37.44
Lenka Haramulová 2014 1 BŘECLAV 34.07
Sofie Babáčková 2014 2 BŘECLAV 35.00
Vendula Dvorakova 2015 3 BŘECLAV 35.60
Adéla Hřavová 2015 1 VSETÍN 38.22
Sára Kubelová 2014 2 VSETÍN 38.64
Elen Paličková 2015 3 VSETÍN 39.42
Sofie Filipová 2014 1 TŘINEC 34.09
Bára Šuderlová 2014 2 TŘINEC 36.69
Anita Lilit Kuczerová 2015 3 TŘINEC 37.26
Denisa Botková 2015 1 OLOMOUC 34.55
Emma Benešová 2014 2 OLOMOUC 35.08
Ella Pečová 2015 3 OLOMOUC 35.23
Viktorie Sůkalová 2015 1 PROSTĚJOV 34.53
Justýna Petrželová 2014 2 PROSTĚJOV 34.71
Sára Bořilová 2014 3 PROSTĚJOV 34.90
Marta Dziegielewska 2014 1 HAVÍŘOV 34.61
Nina Polidarová 2014 2 HAVÍŘOV 35.68
Julie Štefková 2014 3 HAVÍŘOV 35.88
Stázka Aujezdská 2014 1 OSTRAVA 36.82
Elen Šilerová 2015 2 OSTRAVA 37.23
Zuzana Miklošíková 2015 3 OSTRAVA 37.66

 

300 m hoši

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Kryštof Slezák 2012 1 VYŠKOV 51.24
Pavel Zahradníček 2012 2 VYŠKOV 51.34
Daniel Sobotka 2012 3 VYŠKOV 51.67
David Lex 2013 1 ČESKÝ TĚŠÍN 52.22
Matyáš Klaput 2013 2 ČESKÝ TĚŠÍN 53.71
Vojtěch Chowaniec 2012 3 ČESKÝ TĚŠÍN 53.78
Filip Durna 2012 1 BŘECLAV 50.06
David Jankovec 2012 2 BŘECLAV 51.09
Vilém Sedlář 2013 3 BŘECLAV 51.19
Jan Šuráň 2012 1 VSETÍN 51.38
Jan Šťastný 2013 2 VSETÍN 53.13
Luděk Kovařík 2012 3 VSETÍN 55.30
Viktor Pindur 2013 1 TŘINEC 51.80
Frantisek Cieslar 2012 2 TŘINEC 51.90
Štěpán Rajčáni 2012 3 TŘINEC 52.76
Jiří Smékal 2012 1 OLOMOUC 47.82
Jonáš Trlica 2012 2 OLOMOUC 48.80
Marko Fizel 2012 3 OLOMOUC 49.84
Dan Pohanka 2012 1 PROSTĚJOV 48.13
Vojta Kazda 2012 2 PROSTĚJOV 49.82
Dominik Szajer 2013 3 PROSTĚJOV 49.94
Albert Rákos 2013 1 HAVÍŘOV 48.66
Tobiáš Valošek 2012 2 HAVÍŘOV 49.50
Filip Hradilík 2012 3 HAVÍŘOV 50.58
Lukáš Nečas 2013 1 OSTRAVA 49.18
Kristián Kučera 2012 2 OSTRAVA 51.53
Matyáš Gábor 2013 3 OSTRAVA 53.76

 

300 m dívky

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Adéla Boháčová 2012 1 VYŠKOV 49.33
Leontýna Lusková 2012 2 VYŠKOV 50.75
Eliška Navrátilová 2013 3 VYŠKOV 50.95
Sabina Horakova 2013 1 ČESKÝ TĚŠÍN 50.44
Michaela Münsterová 2012 2 ČESKÝ TĚŠÍN 50.63
Viktorie Dluhošová 2012 3 ČESKÝ TĚŠÍN 50.98
Barbora Vysloužilová 2012 1 BŘECLAV 48.12
Sára Špačková 2013 2 BŘECLAV 48.52
Elena Volkmanová 2012 3 BŘECLAV 51.04
Viktorie Ďuďová 2013 1 VSETÍN 50.07
Tereza Blatová 2012 2 VSETÍN 52.16
Anna Holcová 2012 3 VSETÍN 53.37
Ema Gulykášová 2012 1 TŘINEC 50.47
Magdaléna Bieleszová 2012 2 TŘINEC 51.30
Nikol Spoustová 2013 3 TŘINEC 51.66
Simona Šmerdová 2013 1 OLOMOUC 47.39
Sofie Rohlíková 2013 2 OLOMOUC 48.79
Hrudníková Agáta 2012 3 OLOMOUC 49.05
Ema Kalmanová 2012 1 PROSTĚJOV 48.02
Samantha Adedokun 2012 2 PROSTĚJOV 50.38
Zoe Pospíšilová 2012 3 PROSTĚJOV 50.44
Eliška Anna MILFAIT 2013 1 HAVÍŘOV 49.69
Karolína Čespivová 2012 2 HAVÍŘOV 50.13
Karolína Vozková 2013 3 HAVÍŘOV 51.02
Bohumila Géryková 2012 1 OSTRAVA 50.91
Alžběta Krupová 2012 2 OSTRAVA 50.94
Ellen Kozáková 2012 3 OSTRAVA 51.53

 

Raketka hoši

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
František Fruhwirt 2012 1 VYŠKOV 39.56
Jonathan Chiedozie 2012 2 VYŠKOV 37.83
Filip Hrazdil 2012 3 VYŠKOV 34.90
David Lex 2013 1 ČESKÝ TĚŠÍN 35.40
Ondřej Fajkoš 2012 2 ČESKÝ TĚŠÍN 31.53
Vojtěch Chowaniec 2012 3 ČESKÝ TĚŠÍN 29.90
Sebastian Šálek 2013 1 BŘECLAV 38.15
Mikuláš Musil 2013 2 BŘECLAV 35.83
Kryštof Jančařík 2012 2 BŘECLAV 34.84
Jan Šuráň 2012 1 VSETÍN 38.42
Kryštof Pinďák 2012 2 VSETÍN 31.53
Illia Horbuliak 2013 3 VSETÍN 28.22
Ondřej Jopek 2012 1 TŘINEC 45.50
Štěpán Rajčáni 2012 2 TŘINEC 44.50
Matyáš Turoň 2012 3 TŘINEC 35.00
Vilém Čopian 2012 1 OLOMOUC 46.10
Daniel Lionel Buchbauer 2012 2 OLOMOUC 40.10
Marko Fizel 2012 3 OLOMOUC 34.10
Dan Pohanka 2012 1 PROSTĚJOV 41.00
Pavel Hofírek 2013 2 PROSTĚJOV 33.00
Vojta Kazda 2012 3 PROSTĚJOV 32.00
Tobiáš Valošek 2012 1 HAVÍŘOV 39.40
Filip Hradilík 2012 2 HAVÍŘOV 34.75
Kristián Kučera 2012 3 HAVÍŘOV 34.30
Jan Márton 2012 1 OSTRAVA 34.70
David Řehůřek 2012 2 OSTRAVA 33.08
Jakub Pavelka 2013 3 OSTRAVA 30.58

 

Raketka dívky

Jméno Ročník Umístění Město Výsledek
Adéla Lochmanová 2012 1 VYŠKOV 32.57
Sofie Filípková 2012 2 VYŠKOV 30.40
Žaneta Charvátová 2012 3 VYŠKOV 29.88
Viktorie Dluhošová 2012 1 ČESKÝ TĚŠÍN 26.20
Sabina Horakova 2013 2 ČESKÝ TĚŠÍN 24.X
Karolína Vozková 2013 3 ČESKÝ TĚŠÍN 21.60
Sára Špačková 2013 1 BŘECLAV 41.21
Barbora Vysloužilová 2012 2 BŘECLAV 32.80
Vanda Klaudová 2013 3 BŘECLAV 31.39
Tereza Blatová 2012 1 VSETÍN 27.00
Ema Trčálková 2012 2 VSETÍN 22.58
Anna Holcová 2012 3 VSETÍN 18.70
Adéla Vičíková 2012 1 TŘINEC 27.00
Klára Máchová 2012 2 TŘINEC 25.50
Ema Gulykášová 2012 3 TŘINEC 24.50
Sára Dudová 2012 1 OLOMOUC 38.90
Ella Pazourková 2013 2 OLOMOUC 33.90
Hrudníková Agáta 2012 3 OLOMOUC 30.70
Nela Ryšávková 2012 1 PROSTĚJOV 37.30
Tereza Nývltová 2012 2 PROSTĚJOV 32.20
Emilly Holková 2012 3 PROSTĚJOV 26.20
Aneta Hertlová 2013 1 HAVÍŘOV 26,10
Emílie Matušková 2013 2 HAVÍŘOV 25.20
Michaela Fussková 2013 3 HAVÍŘOV 23.20
Ellen Kozáková 2012 1 OSTRAVA 27.68
Amálie Bocková 2012 2 OSTRAVA 26,04
Bohumila Géryková 2012 3 OSTRAVA 24.75

 

Seznam postupujících závodníků ze Slovenska najdete zde >

 

Startovní listina bude zveřejněna v neděli 25. 6. po 14:00 hodině.

 

« zpět

 

Snippet [part2023] not found