Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

30. 4. 2019

Čokoládová tretra Cheb – užitečné a zajímavé informace. Nepřehlédněte.

◀ ◀ ◀

Blíží se termín konání čtvrtfinále Čokoládové tretry Česká republika v Chebu. Platí pro školy z krajů Karlovarského a Plzeňského. Hostit je bude SKP Union Cheb na atletickém stadionu na ulici Koželužské (mapa). Rádi bychom i zde informovali rodiče dětí a hlavně „vedoucí výprav" z jednotlivých škol o průběhu akce.

Děti i jejich doprovod čeká program se sportem a hrami. A ty nejlepší postup do semifinále v Ostravě, kde se utkají o účast v hlavním programu Zlaté tretry Ostrava. Jak v bězích, tak v hodu raketkou. Ale už v semifinále je budou provázet hvězdy světové atletiky, mistři světa, světoví rekordmani a olympijští vítězové.

Každé dítě i doprovod má zajištěn pitný režim, svačinku v podobě cereální tyčinky a sladkou odměnu. V místě konání bude také bufet, kde si lze zakoupit drobné občerstvení (párek v rohlíku, sušenky, nápoje). Pro doprovod bude připravena VIP s kávou, čajem a drobným občerstvením.

Děti si tedy mohou vzít jak větší svačinu místo oběda, tak peníze na zakoupení občerstvení.

Pro děti, které čekají na svůj závod nebo které už závodily a čekají na své spolužáky, jsou připraveny soutěže s Hitrádiem a odpočinková zóna.

Každé dítě je pro nás velkým závodníkem, proto i moderátor z Hitrádia bude s našimi malými hvězdami dělat rozhovory a někteří se mohou objevit i v živém vysílání.

Na vše bude dohlížet také legendární diskař Imrich Bugrár.  Bude dětem startovat závod, předávat medaile, pomáhat v soutěži, podepisovat karty, fotit se, odpovídat na jakékoli otázky. Bude prostě jenom váš.

Propozice závodu naleznete zde ▶

Seznam závodníků zde ▶

 

Závěrem bychom ještě chtěli upozornit na novou nabídku pro školy zapojené do projektu Čokoládová tretra a tím jsou vstupenky na Zlatou tretru Ostrava za 50 Kč na osobu, pokud je nákup proveden hromadně pro skupinu čítající min. 25 osobNení omezeno věkem).

Stačí nám poslat objednávku na info@cokladovatrera.cz. Po úhradě na náš účet vám budou vstupenky obratem zaslány.

A bude to stát za to – ti nejlepší z celého zeměkoule budou je pro vás v Ostravě!

Zde malý přehled již oznámených jmen:

MUŽI

100 m | Ronnie Baker, Zdeněk Stromšík

200 m |Ramil Gulijev, Steven Gardiner, Ján Volko, Pavel Maslák

Tyč | Sam Kendricks, Pawel Wojciechowski, Jan Kudlička, Piotr Lisek

Dálka | Juan Miguel Echevarria, Radek Juška

Koule | Tom Walsh, Ryan Crouser, Tomáš Staněk, Michal Haratyk

Oštěp |Johannes Vetter, Jakub Vadlejch

ŽENY

300 m (Slanina Memorial) | hanaue Miller-Uibo, Justyna Swiety-Ersetic

1500 m | Simona Vrzalová

Výška | Maria Lasitskene, Michaela Hrubá

Oštěp | Nikol Ogrodníková

◀ ◀ ◀

logo_ZT akssk tkplus msk ok ostrava prostejov olomouc lesy cr posta cr cpzp dbk laso reality management prior zlin hitorion