Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

14. 5. 2019

Čtvrtfinále Brno

◀ ◀ ◀

Blíží se termín konání čtvrtfinále Čokoládové tretry Česká republika, do kterého jste se závazně přihlásili, pro váš region. Jak víte, je v Brně 21. 5. 2019.

V 9 hodin zde začíná prezentace a v 10:00 odstartujeme první závod. Místem konání je stadion AC Moravská Slávia, Vojtova 541/12, Brno-střed-Štýřice, propozice naleznete zde.

Uvádíme pár organizačních pokynů. Upozorňujeme, že na děti i na vás čeká celodenní program se sportem a hrami. A ty nejlepší, postupující účast v semifinále a osobní setkání se světovými atletickými hvězdami, mistry světa, světovými rekordmany a olympijskými vítězi.

Každé dítě i doprovod má zajištěn pitný režim, svačinku v podobě cereální tyčinky a sladkou odměnu. V místě konání bude také bufet, kde si lze zakoupit drobné občerstvení (párek v rohlíku, sušenky, nápoje).

Děti si tedy mohou vzít jak větší svačinu místo oběda, tak peníze na zakoupení občerstvení.

Pro děti, které čekají na svůj závod nebo které už závodily a čekají na své spolužáky, jsou připraveny soutěže s Hitrádiem a odpočinková zóna.

Každé dítě je pro nás velkým závodníkem, proto i moderátor z Hitrádia bude s našimi malými hvězdami dělat rozhovory a někteří se mohou objevit i v živém vysílání.

Po celý den budou s dětmi také atletické hvězdy. Každé kolo má své dva patrony. V Brně to nebude nikdo jiný, než naše nejlepší výškařka Míša Hrubá a atletická legenda, běžkyně, držitelka světového rekordu v běhu na 800 m Jarmila Kratochvílová. Budou dětem předávat medaile, diplomy, pomáhat v soutěži, podepisovat se, fotit se, odpovídat na jakékoli otázky. Budou prostě jenom vaše.

Popozice naleznete zde ▶

Spolu na Zlatou tretru

Závěrem bychom ještě chtěli upozornit na nabídku pro školy zapojené do projektu Čokoládová tretra. Tou jsou vstupenky na Zlatou tretru Ostrava za 50 Kč na osobu, pokud je nákup proveden hromadně pro skupinu čítající min. 25 osob. Není omezeno věkem.

Stačí nám poslat objednávku na info@cokladovatrera.cz. Po úhradě na náš účet vám budou vstupenky obratem zaslány.

A bude to stát za to – ti nejlepší z celého zeměkoule budou jen pro vás v Ostravě!

Zde malý přehled již oznámených jmen:

MUŽI

100 m | Ronnie Baker, Zdeněk Stromšík

200 m | Ramil Gulijev, Steven Gardiner, Ján Volko, Pavel Maslák

Tyč | Sam Kendricks, Pawel Wojciechowski, Jan Kudlička, Piotr Lisek

Dálka | Juan Miguel Echevarria, Radek Juška

Koule | Tom Walsh, Ryan Crouser, Tomáš Staněk, Michal Haratyk

Oštěp | Johannes Vetter, Jakub Vadlejch

ŽENY

300 m (Slanina Memorial) | hanaue Miller-Uibo, Justyna Swiety-Ersetic

1500 m | Simona Vrzalová

Výška | Maria Lasitskene, Michaela Hrubá

Oštěp | Nikol Ogrodníková

 

ZT2019-program

 

◀ ◀ ◀

logo_ZT akssk tkplus msk ok ostrava prostejov olomouc lesy cr posta cr cpzp dbk laso reality management prior zlin hitorion