Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

23. 5. 2019

Čokoládová tretra Vysočina a Jihočeský kraj bude v Pacově 28. 5. 2019

◀ ◀ ◀

Místo konání čtvrtfinále Čokoládové tretry Česká republika pro kraje Jihočeský a Vysočina se vzhledem k technickým obtížím změnilo. Místo Českých Budějovic je bude hostit atletický oddíl TJ Slavoj BANES Pacov ve městě Pacově na svém stadionu Sv. Anny. A to již příští úterý 28. 5. 2019.

V 9 hodin zde začíná prezentace a v 10:00 odstartujeme první závod. Místem konání je stadion U sv. Anny, Nádražní ulice, 395 01 Pacov (mapa).

Opět na děti i doprovod čeká program se sportem a hrami. A ty nejlepší, postupující účast v semifinále 19. 6. 2019 a osobní setkání se světovými atletickými hvězdami, mistry světa, světovými rekordmany a olympijskými vítězi.

Každé dítě i doprovod má zajištěn pitný režim, svačinku v podobě cereální tyčinky a sladkou odměnu. V místě konání bude také bufet, kde si lze zakoupit drobné občerstvení (párek v rohlíku, sušenky, nápoje).  Děti si tedy mohou vzít jak větší svačinu místo oběda, tak peníze na zakoupení občerstvení.

Seznam závodníků a propozice najdete zde ▶

◀ ◀ ◀

logo_ZT akssk tkplus msk ok ostrava prostejov olomouc lesy cr posta cr cpzp dbk laso reality management prior zlin hitorion