Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného


11. 6. 2019

POZOR!!! Důležitá informace k ubytování, dopravě a parkování pro semifinalisty Čokoládové tretry čtěte až dokonce!!!!

Ubytování

Ještě nás čekají poslední soutěžní kola v Ostravě a startovní listina na semifinále bude kompletní. Proto zde pro vás máme důležité informace k ubytování.

Partnerem čokoládové tretry pro ubytování je Lowcost Hotel Ostrava. Jsou zde rezervovány pokoje, které si v případě zájmu objednávejte na kontaktu:

Lowcost Hotel Ostrava

Tel.:  +420 597 221 112

Mob.: +420 734 183 900

www.lc-hotel.cz

cervenkova@lc-hotel.cz

Plzeňská 2622/12

700 30 Ostrava - Zábřeh

Czech Republic

 

Cena za osobu se snídaní je 450 Kč. Ubytování je 5 minut jízdy autem od Městského stadionu, kde se semifinále (a následně i finále) uskuteční - hotel naleznete na mapě zde -. U hotelu je možno i parkovat.

Ubytování si můžete objednat na libovolnou dobu. Den před semifinále i den po něm.

Svůj pobyt uhradíte při odjezdu přímo na recepci.

Dětem a jedné dospělé osobě doprovodu, které postoupí do finále, pak hradí 1 noc pořadatel SSK Vítkovice na základě výsledků. Prosíme, abyste nám po skončení semifinálového závodu, v případě, že postupujete a v případě, že využíváte ubytování, napsali jméno doprovodné osoby v kombinaci se jménem závodníka na info@cokoladovatretra.cz.

 

Vstupenky zdarma

Nezapomeňte, že VŠICHNI SEMIFINALISTÉ a 2 osoby doprovodu každého z nich mají ZDARMA vstupenky na hlavní program Zlaté tretry Ostrava. Pro další doprovodné osoby lze vstupenky dokoupit u prezentace semifinále za 200 Kč. Určitě si tuto příležitost nenechte ujít. I když váš malý závodník nepostoupí do finále, stojí za to letošní Zlatou tretru Ostrava zažít a fandit nejen dětem, ale hlavně těm nejlepším atletům světa.

 

Parkování autobusů

Pokud přijedete na semifinále 19. 6. 2019 svým autobusem, vyložte děti před stadionem a odjeďte zaparkovat k Vítkovickému nádraží (1 zastávka tramvají od stadionu) MAPA. Pozor v 20.6. už ale ke stadionu autobusem nevjedete a musíte zaparkovat i vyložit děti s doprovodem rovnou na parkovišti u Vítkovického nádraží a dojít ke stadionu pěšky nebo s využitím tramvaje,jejíž zastávka je přímo u budovy nádraží.

 

Doprava po Zlaté tretře Ostrava

20. 6.po skončení hlavního programu vypravujeme speciální vlak Zlaté tretry Ostrava.  Odjíždí z nádraží Ostrava-Vítkovice ve 21:00 hod. Jízdenku na něj si koupíte na www.ticketstream.cz. Jízdenka je platná jen se vstupenkou na Zlatou tretru Ostrava. 

 


zlatá tretra ssk vítkovice tk plus ašsk msk msk ostrava olomouc prostejov trz msteel cpzp LASO nike nutrend nartes pohary-bauer hitorion pedro cys

© 2018 | SSK Vítkovice, z.s. | www.cokoladovatretra.cz