Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

11. 6. 2019

POZOR!!! Důležitá informace k ubytování, dopravě a parkování pro semifinalisty Čokoládové tretry čtěte až dokonce!!!!

« zpět

Ubytování

Ještě nás čekají poslední soutěžní kola v Ostravě a startovní listina na semifinále bude kompletní. Proto zde pro vás máme důležité informace k ubytování.

Partnerem čokoládové tretry pro ubytování je Lowcost Hotel Ostrava. Jsou zde rezervovány pokoje, které si v případě zájmu objednávejte na kontaktu:

Lowcost Hotel Ostrava

Tel.:  +420 597 221 112

Mob.: +420 734 183 900

www.lc-hotel.cz

cervenkova@lc-hotel.cz

Plzeňská 2622/12

700 30 Ostrava - Zábřeh

Czech Republic

 

Cena za osobu se snídaní je 450 Kč. Ubytování je 5 minut jízdy autem od Městského stadionu, kde se semifinále (a následně i finále) uskuteční - hotel naleznete na mapě zde -. U hotelu je možno i parkovat.

Ubytování si můžete objednat na libovolnou dobu. Den před semifinále i den po něm.

Svůj pobyt uhradíte při odjezdu přímo na recepci.

Dětem a jedné dospělé osobě doprovodu, které postoupí do finále, pak hradí 1 noc pořadatel SSK Vítkovice na základě výsledků. Prosíme, abyste nám po skončení semifinálového závodu, v případě, že postupujete a v případě, že využíváte ubytování, napsali jméno doprovodné osoby v kombinaci se jménem závodníka na info@cokoladovatretra.cz.

 

Vstupenky zdarma

Nezapomeňte, že VŠICHNI SEMIFINALISTÉ a 2 osoby doprovodu každého z nich mají ZDARMA vstupenky na hlavní program Zlaté tretry Ostrava. Pro další doprovodné osoby lze vstupenky dokoupit u prezentace semifinále za 200 Kč. Určitě si tuto příležitost nenechte ujít. I když váš malý závodník nepostoupí do finále, stojí za to letošní Zlatou tretru Ostrava zažít a fandit nejen dětem, ale hlavně těm nejlepším atletům světa.

 

Parkování autobusů

Pokud přijedete na semifinále 19. 6. 2019 svým autobusem, vyložte děti před stadionem a odjeďte zaparkovat k Vítkovickému nádraží (1 zastávka tramvají od stadionu) MAPA. Pozor v 20.6. už ale ke stadionu autobusem nevjedete a musíte zaparkovat i vyložit děti s doprovodem rovnou na parkovišti u Vítkovického nádraží a dojít ke stadionu pěšky nebo s využitím tramvaje,jejíž zastávka je přímo u budovy nádraží.

 

Doprava po Zlaté tretře Ostrava

20. 6.po skončení hlavního programu vypravujeme speciální vlak Zlaté tretry Ostrava.  Odjíždí z nádraží Ostrava-Vítkovice ve 21:00 hod. Jízdenku na něj si koupíte na www.ticketstream.cz. Jízdenka je platná jen se vstupenkou na Zlatou tretru Ostrava. 

 

« zpět