Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences
facebook

Běžecké závody pro děti do 11 let

závod pod patronací světového rekordmana Jana Železného

Slovensko zná své reprezentanty – máme za sebou Slovenské finále Čokoládové tretry

21. 5. 2024

V Košicích vyvrcholil finálovým kolem 8. ročník populárních atletických závodů pro nejmenší Čokoládová tretra Slovensko, jejichž podporovatel je i Slovenský atletická svaz. Deset nejlepších dětí v každé disciplíně (celkem 80) se kvalifikovalo do mezinárodního semifinále 27. května v Ostravě na Zlaté tretře.

...více

Čokoládová tretra je za polovinou a má za sebou na 3 000 startů

20. 5. 2024

Poslední tři kola šla jedno za druhým. V Havířově startovalo přes dvě stovky dětí a v Prostějov, kde díky silnému lijáku v jedné chvíli doslova stála na dráze voda jako v rybníce se na start s úsměvem a radostí postavilo 171 dětí. Neuvěřitelná účast i výkony. Atletika je prostě sportem pod širým nebem a a výkony se zde podávají téměř za všech okolností. V těchto třech kolech podpořila děti slavná trojskokanka Šárka Kašpárková a Karel David, olympionik a držitel národního rekordu v maratonu.

...více

Čokoládová tretra není ještě ani v půli a už závodilo téměř 2000 závodníků!

4. 5. 2024

Čokoládovka má za sebou celkem pět kol. Čtyři na Moravě a jedno na Slovensku. Zatím odzávodilo téměř dva tisíce malých běžců a vrhačů. Známe tedy prvních 96 postupujících za Českou republiku. Možnost vybojovat postup pak mají malí atleti ještě šestkrát. Slovenské děti čekají ještě dvě kola základní a 20. 5. národní finále. Z něj se pak nominuje 80 „reprezentantů“ do mezinárodního semifinále v Ostravě.

...více

Čokoládová tretra Slovensko začala. 850 dětí startovalo v Bratislavě!

1. 5. 2024

Na Slovensku začal 8. ročník Čokoládové tretry Slovensko rekordem. V Bratislavě na Mladé Gardě startovalo rekordních 906 dětí!

...více

Český Těšín - nejvíce dětí na startu v historii

1. 5. 2024

30. dubna si 261 dětí vyzkoušelo běh na dráze a hod raketkou už po sedmé v Českém Těšíně. Díky krásnému počasí padl účastnický rekord. A jistě mnohé "osobáky". Většina dětí totiž závodila na dráze jako opravdoví atleti poprvé v životě. Odpoledne plné kvalitních výkonů, úsměvů a slunce strávené sportem a společným programem dětí a rodičů.

...více

 

Stránka 1 z 47  > >>

ostrava msk ceps pedro prostejov denik hitorion

logo_ZT akssk akssk tkplus