Běžecké závody pro děti do 11 let

jediný závod s finále na Zlaté tretře pod patronací světového rekordmana Jana Železného

fotogalerie

Výsledky

hod raketkou Vortex 8. 9. 2020 100 m 8. 9. 2020 200 m 8. 9. 2020 300 m 8. 9. 2020


Seznam finalistů Čokoládové tretry 2020

jméno ročník D/CH klub výkon stát disciplína
Majdloch Jan 2009 CH Brno 44.90 CZE 300m
Hadár Richard 2009 CH Brno 45.45 CZE 300m
Kocman Matyáš 2009 CH BŘECLAV 46.52 CZE 300m
Axon Adam 2009 CH FM 46.58 CZE 300m
Drobilič Lukáš 2009 CH BŘECLAV 46.72 CZE 300m
Kunčar Marek 2010 CH OLOMOUC 47.32 CZE 300m
Dostál Dominik 2009 CH BLANSKO 47.93 CZE 300m
Holy Dominik 2009 CH Trenčín 48.17 SVK 300m
             
Veselá Zuzana 2009 D Brno 45.97 CZE 300m
Krejčí Barbora 2009 D BLANSKO 46.80 CZE 300m
Procházková Sára 2009 D BŘECLAV 47.26 CZE 300m
Kucáková Nela 2010 D ZŠ T. J. Moussona Michalovce 47.71 SVK 300m
Sitková Vanda 2010 D BŘECLAV 48.26 CZE 300m
Dziegielewska Karolína 2010 D FM 48.28 CZE 300m
Jeleneková Adéla 2009 D OLOMOUC 48.38 CZE 300m
Lapčíková Leontina 2010 D VYŠKOV 48.45 CZE 300m
             
Baumrukr Lukáš 2011 CH BLANSKO 31.37 CZE 200m
Bernatík Matyáš 2011 CH FM 31.71 CZE 200m
Mrkvan František 2011 CH FM 31.93 CZE 200m
Fujcik David 2011 CH Brno 32.16 CZE 200m
Haba Krištof 2011 CH AC Malacky 32.21 SVK 200m
Orbes Filip 2011 CH VYŠKOV 32.23 CZE 200m
Volný Lukáš 2011 CH VSETÍN 32.26 CZE 200m
Kulíšek Kryštof 2011 CH BŘECLAV 32.30 CZE 200m
               
Kocourková Nela 2011 D FM 31.49 CZE 200m
Bieliková Patrícia 2011 D CHŠk Žiar nad Hronom 31.60 SVK 200m
Biolková Julie 2011 D FM 32.29 CZE 200m
Divoká Karolína 2011 D Č.TĚŠÍN 32.62 CZE 200m
Janegová Tatiana 2011 D Atleticky? klub Puma Senec 32.93 SVK 200m
Vlachová Ester 2011 D VYŠKOV 32.97 CZE 200m
Dostálová Nikol 2011 D OPAVA 32.98 CZE 200m
CHáleková Hana 2011 D SŠ Tilgnerova Bratislava 33.09 SVK 200m
             
Postřimovsky Filip 2013 CH OPAVA 16.41 CZE 100m
Jakub Pauko 2013 CH AC Malacky 16.75 SVK 100m
Šenkýř David 2013 CH BŘECLAV 16.86 CZE 100m
Rákos Albert 2013 CH HAVÍŘOV 17.09 CZE 100m
Sedlář ViléCH 2013 CH BŘECLAV 17.28 CZE 100m
Trocha Roland 2013 CH Atleticky klub Stará Bystrica 17.31 SVK 100m
Divín Jiří 2013 CH VSETÍN 17.31 CZE 100m
Štébl Jakub 2013 CH VYŠKOV 17.37 CZE 100m
             
Šimáková Silvie 2013 D VSETÍN 16.94 CZE 100m
Milfait Eliška-Anna 2013 D FM 17.09 CZE 100m
Špilerová Anna 2013 D BŘECLAV 17.52 CZE 100m
Bakayová Ema 2013 D AC Stavbár Nitra 17.76 SVK 100m
Doležalová Lucie 2013 D VYŠKOV 17.96 CZE 100m
Obůrková Kristýna 2013 D FM 18.09 CZE 100m
Tulinská Lucie 2013 D HAVÍŘOV 18.14 CZE 100m
Spoustová Nikol 2013 D PROSTĚJOV 18.15 CZE 100m
             
Slovák< Tobias 2009 CH ZŠ J. Fándlyho Sereď 47.01 SVK raketka
Špatenka Matěj 2009 CH OLOMOUC 46.46 CZE raketka
Motl Alex 2009 CH OLOMOUC 44.43 CZE raketka
Mandík Michal 2010 CH VYŠKOV 44.23 CZE raketka
             
Carmine Nikol 2009 D BŘECLAV 40.47 CZE raketka
Hrdá Viktorie 2009 D BŘECLAV 40.35 CZE raketka
Rozehnalová Karolína 2009 D FM 37.50 CZE raketka
Krňová Anna 2009 D PROSTĚJOV 36.99 CZE raketka

 


Propozice finále Čokoládová tretra Ostrava *

Pořadatel

SSK Vítkovice, pořadatel Zlaté tretry Ostrava – World Athletics Tour Gold

Kategorie

závodí dívky a chlapci, kteří postoupili v soutěži semifinále dne 7. 9. 2020.

CHísto a termín konání

8. 9. 2020, CHěstský stadion v Ostravě-Vítkovicích (mapa

Vstup a pohyb na stadionu

NA ZÁKLADĚ VSTUPENKY, KTEROU PRO SEBE A DVĚ OSOBY DOPROVODU ÚČASTNÍCI OBDRŽELI U VYHLAŠOVÁNÍ 7. 9. 2020.

Sraz účastníků a prezentace

Sraz všech účastníků a prezentace v označených stanech V AREÁLU STADIONU poblíž vstupu na start 100 CH ve 14.00.

Prosíme všechny o dochvilnost. Podrobné pokyny o dalšíCH dění obdrží závodníci i doprovody u prezentace.

Rozcvičení

Rozcvičení bude umožněno na vyhrazenéCH CHístě rozcvičovacího stadionu. O jeho přesné poloze dostanete rovněž informaci u prezentace.

Obuv 

Start je povolen pouze a výhradně v běžné sportovní obuvi vhodné pro běh, NEJSOU povoleny tretry.

Start

Start všech běžeckých disciplín je ze startovní čáry BEZ startovních bloků. Všechny distance běží V DRAHÁCH.

Výsledky

Budou zveřejněny po skončení závodu na www.cokoladovatretra.cz, a výsledky včetně cílové fotografie na online.atletika.cz.

Asistenti u cíle odvedou vítěze k vyhlašování a ostatní účastníky na tribunu, která bude vyhrazena doprovodůCH. ProsíCH doprovod, aby sledoval závod a po jehoukončení vyšel před trubunu a vyčkal na přivedení závodníka.

Vyhlašování

Na stupních vítězů jsou vyhlašování pouze absolutní vítězové. Všichni účastníci obdrží po doběhu drobnou odměnu.

Časový pořad závodu

čas

disciplína

15:05  hody raketkou
16:35  100 m D
16:42  100 m CH
17:05  200 m D
17:12  200 m CH
17:28  300 m D
17:35  300 m CH
17:50  Slavnostní vyhlášení na 59. Zlaté tretře Ostrava

Pojištění

Děti jsou pojištěny hlavníCH pořadatelem akce.

Případné dotazy, prosíCH, směřujte na

Renáta Adamíková, 737 617 369 

 

* Pořadatel si vyhrazuje právo na změny